نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گرچه 10 سال در این کار تاخیر داشتم ولی بالاخره توانستم تصمیم درست را بگیرم. اشتباهی کردم که قیمت آن را خانواده ام بیش از من پرداخت کردند. قیمتی که سنگینیش برای من هدر رفتن 10 سال از بهترین سالهای عمرم بعلاوه شنیدن و دیدن همه آنچه که بیانش برایم خیلی سخت است بود، چرا که همه آن سختی ها و ناراحتی های خودم و دیگران در ذهنم مرور میشوند...

بنیاد خانواده سحر، بغداد، هفدهم فوریه 2012
آقای خدابخش میریان، که دو روز قبل توانست رهائی خود را از چنگال فرقه رجوی باز یابد و قدم به دنیای آزاد بگذارد، طی نامه کوتاهی که در اختیار بنیاد خانواده سحر در بغداد قرار داد، جدائی خود از این فرقه را اعلام نمود.

        


متن بیانیه اعلام جدائی آقای میریان در زیر آمده است:
بنام خدا
اینجانب خدابخش میریان بدینوسیله جدایی خود را از فرقه رجوی اعلام میکنم.
گرچه 10 سال در این کار تاخیر داشتم ولی بالاخره توانستم تصمیم درست را بگیرم. اشتباهی کردم که قیمت آن را خانواده ام بیش از من پرداخت کردند. قیمتی که سنگینیش برای من هدر رفتن 10 سال از بهترین سالهای عمرم بعلاوه شنیدن و دیدن همه آنچه که بیانش برایم خیلی سخت است بود، چرا که همه آن سختی ها و ناراحتی های خودم و دیگران در ذهنم مرور میشوند.
ولی به قول یکی از دوستانم که بعد از 10 سال، شب گذشته بااو تماس داشتم: "برگشتن از درون آن فرقه به مانند زنده شدن یک مرده است که باورش قبل از همه برای خودمان سخت است".
و حالا من یک آرزو بیشتر ندارم، که آنهم رهائی سایر رفقایم که اسیر هستند و عدم تکرار سرنوشت امثال من برای دیگران است.
خدابخش میریان
بغداد – 16 فوریه 2012

                      

توضیح بنیاد خانواده سحر: در شرایطی که طی روزهای آینده مجاهدین خلق باید پادگان فرقه ای اشرف را برای همیشه ترک کنند و به پادگان سابق نیروهای آمریکایی در عراق منتقل شوند، آقای خدابخش میریان که دیگر تحمل دوروئی ها و نیرنگ بازی های سران فرقه رجوی را نداشت در مورخ 14 فوریه 2012 اسارتگاه اشرف را ترک کرده و خود را به نیروهای عراقی رساند.
وی به محض رسیدن به هتل محل استقرار جداشدگان در بغداد، درخواست نمود تا با خانواده اش که چندین نوبت به درب پادگان اشرف مراجعه کرده بودند ولی سران فرقه اجازه ملاقات با وی را نداده بودند تماس حاصل نماید. او بیصبرانه در انتظار گرفتن موبایل و تماس با خانواده اش بود.
خانواده های مستقردر شهرک آزادی در مجاورت پادگان اشرف، بلافاصله خبررهایی جهانبخش را به اطلاع خانواده اش رساندند و آنان بی اندازه خوشحال شدند. خانواده جهانبخش نشان دادند که اگر خانواده ای اراده کند و قدم به جلو بگذارد و مهر و محبت خود را نثار عزیزش نماید، خداوند هم یاری کرده و اسباب رهائی وی را فراهم می سازد.
از زمانی که ارتباط جهانبخش با خانواده اش برقرار شده، گوشی موبایلی که در اختیار وی قرار گرفته به ندرت آزاد بوده است. وی طی این مدت مدام مشغول صحبت با دوستان و افراد خانواده و بستگان می باشد.
بنیاد خانواده سحر بدینوسیله رهایی جهانبخش میریان از برادران اهل تسنن بلوچستان ایران را به خود وی و خانواده و دوستانش تبریک گفته و برای همگی آنان آرزوی سلامتی و بهروزی می نماید. باشد تا بقیه رفقای در بند، تا آخرین نفر، از اسارت فرقه کنترل ذهن مخرب رجوی آزاد گردند.
...................

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  اعلام جدایی ، 
برچسب ها: اعلام جدائی، خدابخش میریان، نوید رهایی، جدایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی