نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برخی از تحلیلگران و شخصیتهای سیاسی عراقی با توجه به سوابق سیاه گروه تروریستی مجاهدین در سرکوب مردم این کشور خواستار برخورد قضایی محکم با آنها و اخراج فوری اعضای فرقه رجوی شدند...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "جمعه العطوانی" عضو ائتلاف ملی عراق تاکید کرد: به موجب اسناد و مدارک مربوط به زمان صدام، بسیاری از اعضای گروه مجاهدین در سرکوب مردم عراق نقش داشته اند که باید محاکمه شوند.

وی افزود: مردم عراق، گروه مجاهدین را با بازماندگان رژیم سابق مساوی می دانند و حتی برخی معتقدند که باید برخورد سخت تری با این گروه با توجه به غیر عراقی بودن آنها صورت گیرد.

 

از سوی دیگر "سعید الجیاشی" تحلیلگر مسائل امنیتی عراق تاکید کرد: گروه تروریستی مجاهدین یکی از میراثهای رژیم سابق است و هیچ پوشش قانونی بین المللی و عراقی برای حضور این گروه در عراق وجود ندارد.

الجیاشی بیان کرد: گروه مجاهدین پس از سال 2003 برای بقای خود در عراق دست به دامان آمریکایی ها شد، اما مسئولان عراقی از ابتدا خواهان خروج این گروه غیر قانونی بوده اند.

وی افزود: گروه مذکور از حمایت گسترده نظامیان آمریکایی برخوردار بوده است و آمریکا در برخورد با سازمانهای تروریستی در سطح جهان برخورد دوگانه ای دارد.

الجیاشی اظهار داشت : اعضای گروه مجاهدین در سال 1991 جنایات زیادی علیه مردم عراق مرتکب شده اند و همه کسانی که در ارتکاب جنایت علیه مردم عراق دست داشته اند باید محاکمه شوند.

خاطرنشان می شود "نوری المالکی" نخست وزیر عراق، 12 دسامبر 2011 به اعضای گروه تروریستی مجاهدین تا پایان سال فرصت داده بود به فکر مکان دیگری برای خود باشند، مالکی تصریح کرده بود این سازمان، گروهی تروریستی و غیر قانونی است، زیرا دست به انجام عملیات تروریستی در ایران و دخالت در امور عراق می زند.

سازمان ملل متحد نیز ششم دسامبر 2011 از دولت عراق درخواست کرده بود زمانی را که برای تخلیه اردوگاه اشرف تعیین کرده بود، تمدید کند تا زمان کافی برای دستیابی به راهی برای حل این مشکل وجود داشته باشد.

همچنین منابع امنیتی عراق از انتقال 400 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین به پایگاه لیبرتی خبر داده اند.

به گفته این منابع، 400 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین روز جمعه(28 بهمن) از اردوگاه اشرف به پایگاه نظامی لیبرتی در بغداد منتقل شدند.
 

گروه تروریستی مجاهدین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد) را به عنوان مقر خود برگزید.
 
گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

......................
۱۳۹۰/۱۱/۳۰
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق،  عراق ستیزی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: عراق، مردم عراق، تروریست، مجاهدین، عراق ستیزی، جنایت جنگی، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی