نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 30 بهمن 1390

... البته که دولت عراق اجازه نداد که ما سلاحهای سازمانی خود یعنی همان تیرو کمانهایمان را با خودمان به لیبرتی بیاوریم ولی ما مجاهدین خلق همیشه با توان انقلابی و رهمنودهای خواهر مریم به همه مشکلات فائق آمده ایم ؛ اینبار هم با ظرافت کامل وسایل ساخت تیروکمان را از همه بازرسی های عراقی ها رد کردیم و موفق شدیم به لیبرتی برسانیم , ما کش های تیروکمان را بعنوان کش تنبان خود و دوشاخه آن را به شکل دسته گل با خود آوردیم ...

                                   

حسن زبل، وبلاگ حسن زبل، نوزدهم فوریه 2012

بلاخره راه افتادیم به سمت لیبرتی ؛ نه تنها ما بلکه تمام سازمان به سمت لیبرتی راه افتاد یعنی وارد یک مرحله و فاز جدید شدیم ؛ البته برادر مسعود گفته بود که اگر لازم شود دامن هم خواهیم پوشید ولی خوشبختانه کار به آنجاها نکشید و خواهر مریم مثل همیشه با فدا و ایثار جور ما را کشید وگرنه فکرش را بکنید اگر قرار بود قبل از حرکت به سمت لیبرتی ما "مجاهدین اشرف نشان" دامن بپوشیم با آن بازرسی های ارتش عراق ........ بگذریم حالا که پیش نیامده چرا در باره اش صحبت کنیم ؟

ما با غرور و افتخار وارد یک سرفصل جدید شدیم ؛کلا سازمان ما سرفصل هایش بعد از یک ته فصل شروع میشود, و شاخص شروع سرفصل هم یک مسافرت است , مثلا وقتی در ایران هوادارانمان را از دست دادیم و مردم گفتند شما را نمیخواهیم به یک ته فصل رسیدیم و با یک سفر تاریخساز برادر مسعود زنش را به رفیقش و هر دو را به جمهوری اسلامی سپرد و رفت به فرانسه و این شد یک سرفصل جدید .

وقتی هم فرانسه گفت که شما را نمیخواهیم برادر مسعود باز با یک سفر به اسم پرواز صلح به عراق آمد ولی برای جبران بار قبل که زنش را به دوستش سپرده بود اینبار زن دوستش را تحویل گرفت ودر سفر با خود همراه کرد.

حالا هم که دولت عراق میگوید ما را نمیخواهد با یک سفر سرفصل ساز از اشرف حرکت کردیم به سمت لیبرتی ولی خوشبختانه چون برادر مسعود همراه ما نبود لازم نشد که زن کسی جابجا شده و تحویل شخص دیگری شود..

البته که دولت عراق اجازه نداد که ما سلاحهای سازمانی خود یعنی همان تیرو کمانهایمان را با خودمان به لیبرتی بیاوریم ولی ما مجاهدین خلق همیشه با توان انقلابی و رهمنودهای خواهر مریم به همه مشکلات فائق آمده ایم ؛ اینبار هم با ظرافت کامل وسایل ساخت تیروکمان را از همه بازرسی های عراقی ها رد کردیم و موفق شدیم به لیبرتی برسانیم , ما کش های تیروکمان را بعنوان کش تنبان خود و دوشاخه آن را به شکل دسته گل با خود آوردیم , البته فقط مشکلی که هست این است که بعد از ساخت تیروکمان باید یکجوری تنبان خود را نگه داریم که آن هم امروزه مشکل کل سازمان است نه فقط ما .

بنده میخواستم همینجا از همه هواداران مدافع اشرف که در ژنو زور زدند که ما در اشرف بمانیم و از همه ژنرالهای آمریکایی و مقامات و پارلمانترهایی که پول گرفتند وبه اندازه پولی که گرفته بودند زورزدندکه ما در اشرف بمانیم و همه افراد متفرقه دیگری که زور زدند و زورشان به جایی نرسید تشکر کنم و درخواست کنم که به زور زدن خود ادامه ندهند چون ما اشرف را ترک کردیم .

همچنین از همه کسانی که ما را در این سفر یاری کردند از خواهران شورای رهبری و مسئولین گرفته تا سگهای بازرسی کننده که در کمال احترام و ادب ما را بوکردند واز بوی انقلاب ایدئولوژیک در تک تک ما را ندیده گرفته و به صاحبان خود گزارش ندادند هم تشکر میکنم .البته که ما دیشب و امشب عملیات جاری نداشتیم ولی باید یادم باشد که در اولین نشست عملیات جاری از خودم انتقاد کنم که من بیچاره یکذره هم بوی انقلاب و خواهر مریم در وجودم نبود وگرنه سگها پارس میکردند .

در این سفر سرفصل سا زما را حسابی بازرسی کردند ونگذاشتند وسایل لازم برای مبارزه با جمهوری اسلامی را با خودمان بیاوریم مثلا ممکن است در لیبرتی سنگ به اندازه کافی نباشد در آنصورت ما برای تیروکمانهایی که از کش تنبان خواهیم ساخت مهمات کافی نداریم که به خانواده هایمان شلیک کنیم , دولت عراق هم طی بازرسی همه میلگردهایی که برای تیر ساخته بودیم از ما گرفت . همچنین بلندگو و آمپلی فایر هم نداریم و اگر خانواده ها ما را صدا بزنند نمیتوانیم برای مبارزه پارازیت بیندازیم و همچنین گیتار و لباس فرم و چوب جارو و از این قبیل وسایل هم برای تداوم مبارزه نداریم حتی زیراکس هم نداریم در عوض کنار هر آسایشگاه یک توالت است که نه به درد ترانه خواندن میخورد و نه به درد رژه رفتن , دولت عراق میخواهد با این ترفند جلوی مبارزه ما را بگیرد ولی خواهرمریم شرط گذاشته که اولا همه وسایل را به لیبرتی منتقل کنیم و دیگر اینکه در لیبرتی ترددآزاد باشد البته برای هرکس که سازمان تشخیص بدهد و همچنین ملاقات آزاد باشد البته فقط برای پارلمانترها و خبرنگارانی که از سازمان پول میگرند نه برای خانواده ها ؛ و دیگر اینکه اجازه بدهند در لیبرتی بمانیم تا دولت عراق عوض شود و ما بتوانیم دوباره در جنگ با جمهوری اسلامی به دولت جدید کمک کنیم و برگردیم سر کارو کاسبی خودمان.

از آنجا که همه پیش شرطها , سیاست ها و استراتژی و خط مشی های برادر مسعود وخواهر مریم تا کنون همه مو به مو انجام شده و به وقوع پیوسته , حتما اینها هم عملی خواهد شد و اگر هم نشد باکی نیست بازهم به یک ته فصل میرسیم که میتوانیم سرفصل جدیدی را شروع کنیم.


(ذره بین دات کام)

-------
طبقه بندی: کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  آقای بهزاد علیشاهی،  طنز، 
برچسب ها: طنز، لیبرتی، علیشاهی، رجوی، موید رهایی، نوید آزادی، نسیم رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی