نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390

عشایر جنوب عراق و یک شخصیت اهل سنت این کشور در واکنش به روند انتقال اعضای گروه مجاهدین به پایگاهی در بغداد، خواستار قصاص اعضای جنایتکار فرقه تروریستی رجوی قبل از اخراج نهایی آنها از خاک کشورشان شدند.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "شیخ مهدی الصمیدعی" رئیس دارالفتوی اهل تسنن عراق در دیدار با "نافع العیسی" رئیس انجمن دفاع از قربانیان جنایات گروه مجاهدین خواستار محاکمه آنها قبل از اخراجشان از خاک این کشور شد.

وی افزود: ما از دولت عراق می خواهیم که اعضای این گروه را از عراق اخراج کنند و پرونده آن دسته از اعضای این گروه را که محکومیت آنها ثابت شده است، به دستگاه قضایی عراق ارجاع دهد تا به سزای عمل خود برسند.

از سوی دیگر عشایر استان بصره با صدور بیانیه ای از دولت مرکزی خواستند که اعضای گروه مجاهدین را که در کشتار انتفاضه شعبانیه در سال 1991 دخالت داشته اند، قصاص کند.

در این بیانیه آمده است : ما از دولت عراق می خواهیم که این گروه جنایتکار را که جنایات زیادی در خاک عراق مرتکب شده اند و از هیچ جنایتی علیه مردم فروگذار نکرده اند به صورت عادلانه محاکمه کند.

در بیانیه عشایر بصره ذکر شده است: طرفهای ذیربط باید پرونده انتفاضه شعبانیه و مشارکت این گروه همراه با بعثی ها در این جنایات را بگشایند.

در بیانیه عشایر استان بصره همچنین آمده است : جنایاتی که گروه مجاهدین در استان دیالی مرتکب شده اند و جان و مال مردم این منطقه را مورد تعرض قرار داده اند باید مورد توجه واقع شود.

در این بیانیه با اشاره به انتقال برخی از اعضای این گروه به پایگاهی در لیبرتی بغداد خاطر نشان شده است: انتقال آنها به بغداد، کار را برای دولت عراق و محاکمه قضایی آنها آسانتر می کند.

عشایر بصر همچنین بیان کردند: قبل از گرفتن انتقام خونهای ریخته شده توسط اعضای این گروه نباید به آنها اجازه خروج داده شود و مردم دیگر استانها نیز باید با برگزاری تظاهرات خواستار محاکمه اعضای جنایتکار این گروه شوند.

شایان ذکر است گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

......................
۱۳۹۰/۱۲/۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  موضع عشایر عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: قصاص مجاهدین، عراق ستیزی، کردکشی، کشتار شیعیان عراق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی