نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک روزنامه‌نگار برجسته عراقی گفت: برخی گروه‌ها و چهره‌های تندرو مذهبی معتقدند می‌توان از گروه مجاهدین به عنوان اهرم فشار علیه ایران استفاده کرد. درست به همین دلیل است که دولت نوری مالکی با آرامش این پرونده را دنبال می‌کند و این کش و قوس‌ها نیز به دلیل همین فشارهاست...

 یک روزنامه‌نگار عراقی: از گروه مجاهدین به عنوان اهرم فشار علیه ایران استفاده می‌کنند

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هادی جلّو مرعی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در پاسخ به این سوال که چرا دولت عراق برای اخراج مجاهدین تعجیل ندارد، با بیان اینکه دولت کشورش تحت تأثیر برخی فشارهای خارجی قرار دارد، ابراز داشت: درست به همین دلیل است که دولت نوری مالکی با آرامش این پرونده را دنبال می‌کند و این کش و قوس‌ها نیز به دلیل همین فشارهاست.

وی که چندی پیش به عنوان برترین نویسنده و روزنامه نگار عراقی در سال 2011 انتخاب شد ادامه داد: برای دولت عراق پرونده‌های ناتمام دیگری در عراق وجود دارد که به مراتب مهم‌تر از پرونده مجاهدین است، اما دولت مالکی مصمم به پایان دادن به این پرونده است.

وی به رسانه‌هایی اشاره کرد که از سوی این فرقه تأمین مالی می‌شوند و ادامه داد: در هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد فشارهای رسانه‌یی و سیاسی از سوی رسانه‌های طرفدار مجاهدین خواهیم بود؛ چرا که آنها دیگر قادر به مقاومت کردن در داخل محیطی که تمایل به ماندن آن‌ها ندارد نخواهند بود.

وی در خصوص علت حمایت برخی رسانه‌ها از گروهک تروریستی مجاهدین گفت: رسانه‌ها در عراق کاملا به لحاظ سیاسی، قومی و مذهبی دارای جبهه‌بندی هستند و هر یک وابسته به یک حزب یا جریان سیاسی هستند و در این میان برخی سنی های تند رو مخالف اخراج مجاهدین از عراق هستند و گمان می‌کنند از این گروه می‌توان به عنوان اهرم فشاری در مقابله با ایران استفاده کرد.

وی ادامه داد: مسلما نباید توقع داشته باشیم رسانه‌ای که متعلق به جریان ایاد علاوی است، اخراج گروه مجاهدین را مطالبه کند، بلکه برعکس، این جریان‌ها از حضور مجاهدین در عراق حمایت می‌کنند و سایر رسانه‌ها نیز معتقدند مشکلات و گرفتاری های عراق بسیار بزرگ‌تر از موضوع یک گروه تروریستی است که در یک پادگان ایزوله شده در شمال بغداد به سر می‌برد.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: شخصا معتقدم این گروه بهتر است که هر چه زودتر خاک عراق را ترک کند؛ چرا که اغلب شهروندان عراقی که شیعه مذهب هستند با ایرانی‌ها در این احساس مشترک‌اند و خاطرات تلخی از گروه مجاهدین در زمان رژیم صدام دارند.

......................
۱۳۹۰/۱۲/۴
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: عراق ایران، مجاهدین اهرم فشار، نوریالمالكی، اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی