نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شخصیتهای سیاسی و تحلیلگران عراقی ضمن تاکید مجدد بر غیر قانونی بودن حضور گروه مجاهدین در خاک این کشور خروج آنها از اردوگاه اشرف را آغاز فروپاشی این گروه دانستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "سمیره الموسوی" عضو کمیسون حقوق بشر مجلس عراق گفت: فشارهای مضاعفی از سوی سازمان ملل برای ادامه حضور اعضای گروه مجاهدین در خاک عراق وجود دارد. hوی با اشاره به برخورد انسانی عراق با موضوع مجاهدین افزود: حضور گروه مجاهدین در عراق غیر قانونی است و انتقال آنها به مناطق دیگر تا زمان اخراج آنها به کشورهای دیگر موقتی است. برخی کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین مایل به پذیرش اعضای این گروه هستند.

از سوی دیگر "عادل المانع" تحلیلگر و نویسنده عراقی گفت: گروه مجاهدین به مدت سی سال خود را مالک اردوگاه اشرف می دانستند و خروج آنها از این اردوگاه صلابت دولت عراق را می رساند و نشان می دهد که این گروه دیگرحامی در عراق ندارد .

وی افزود: انتقال گروه مجاهدین به اردوگاهی در نزدیکی بغداد نشانه ضعف و فروپاشی این گروه و مقدمه اخراج آنها از عراق است و موضوع محاکمه اعضای این گروه پس از پایان مرحله انتقال آنها به بغداد گشوده خواهد شد.

المانع تاکید کرد: موضوع دیگری که در این رابطه این است که انتقال اعضای این گروه به مکان جدید در نزدیکی فرودگاه بغداد سبب کنترل تحرکات آنها از سوی نیروهای عراقی می شود.

وی با اشاره به به کارگیری این گروه از سوی رژیم صدام برای سرکوب قیام مردم عراق بیان کرد: انتقال اعضای گروه مجاهدین به بغداد مقدمه ای برای اخراج آنها از عراق است که هدف اصلی دولت و مردم عراق می باشد.

شایان ذکر است گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

......................
۱۳۹۰/۱۲/۵
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  پارلمان عراق،  موضع عشایر عراق،  دیدگاه، 
برچسب ها: شخصییت های عراق، مجاهدین، فروپاشی، اخراج، متلاشی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی