نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

به دنبال برنامه ریزی غرب برای ناامن سازی انتخابات مجلس، به منافقین نیز ماموریت داده شد.با نزدیک شدن به زمان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تحرکات منافقین برای ایجاد اغتشاش آغاز شد.

 جمعه، ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ / ۰۱ ربیع‌الثانی ۱۴۳۳ / ۲۴ فوریه ۲۰۱۲
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، با نزدیک شدن به زمان برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تحرکات منافقین در رسانه های وابسته به این گروهک با هدف ایجاد آشوب و اغتشاش آغاز شد.

بر پایه این خبر با توجه به برنامه غرب و به خصوص آمریکا و اسرائیل برای به اغتشاش کشاندن انتخابات مجلس شورای اسلامی تحرکات منافقین نیز در این زمینه آغاز شده است.

در روزهای اخیر برنامه های رسانه های وابسته به گروهک منافقین بر انتخابات مجلس تمرکز یافته است و اهداف غرب بخصوص آمریکا و اسرائیل را دنبال می کند.

بنا بر این خبر به دستور سرکرده منافقین رسانه های این گروهک مامور شدند برنامه ها، اطلاعیه ها و فراخوان های گسترده ای را به فعالیت در جهت بروز ناامنی در انتخابات اختصاص دهند که نشان از برنامه ریزی سرکردگان منافقین برای به اغتشاش کشاندن انتخابات دارد.

از دیگر فعالیت های این گروهک به منظور اغتشاش در انتخابات می توان به تخلیه تلفنی، ارتباط گیری از طریق اینترنت با برخی جوانان فعال در انتخابات در ایران و سعی بر اعزام نیرو به ایران اشاره کرد.

گفتنی است در انتخابات سال ۸۸ نیز منافقین تحرکات گستردی ای در اغتشاشات پس از انتخابات داشتند که از تبلیغات رسانه ای آغاز شد و به تخریب اموال عمومی و برخی درگیری ها در تهران انجامید.

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: منافقین، مجاهدین، اغتشاش، مجلس، انتخابات، درگیری، آشوب، ارازل و اوباش، ایران ستیزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی