نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 8 اسفند 1390

برخی از نمایندگان پارلمان عراق ضمن تاکید بر تروریستی بودن گروه مجاهدین، حضور اعضای فرقه رجوی در این کشور را بدون توجیه دانست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "عمار الشلبی" عضو ائتلاف دولت قانون تاکید کرد: حضور گروه مجاهدین در عراق هیچ توجیهی ندارد.

 

وی افزود: همکاری کاملی میان سازمان ملل متحد و دولت عراق درباره پایان دادن به حضور مجاهدین در عراق وجود دارد، زیرا توجیه حقوقی، بین المللی و ملی برای ادامه حضور این گروه وجود ندارد.

 

الشبلی بیان کرد: دولت عراق با این موضوع از بعد انسانی آن برخورد می کند و از ارائه هیچ کمک و تسهیلاتی به سازمان ملل برای پایان دادن به موضوع فروگذار نکرده است.

 

از سوی دیگر "اقبال الغرابی" عضو فراکسیون الاحرار از تشکیل کمیته حقیقت یاب برای روشن شدن علت فرار یکی از سرکردگان گروه مجاهدین خبر داد.

 

وی با اشاره به اینکه دولت عراق مسئولیت کامل در این زمینه دارد، تاکید کرد: فراکسیون الاحرار در صدد است که کمیته حقیقت یاب برای دلایل و انگیزه های فرار یکی از رهبران گروه مجاهدین و مظنونان قضایی تشکیل دهد.

 

الغرابی بیان کرد: برخی گروههای سیاسی و طرفهای منطقه ای بر ادامه حضور مجاهدین در خاک عراق اصرار دارند ، در حالی که این گروه تروریستی است و اعضای آن باید در اسرع وقت از عراق خارج شوند، زیرا حضور این سازمان تروریستی با قانون اساسی کاملا مغایر است.

 

شایان ذکر است گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.

.....................

08/12/1390
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: عراق مجاهدین، اخراج مجاهدین، پارلمان عراق، اخراج، نوید رهایی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی