نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 9 اسفند 1390

پس از حضور مریم رجوی در پارلمان اروپا، نمایندگان پارلمان بریتانیا هم از او دعوت کردند تا در پارلمان سخنرانی کند اما وزارت کشور به دلیل این که ورود وی به انگلستان ممکن است « تأثیر مخرّب زیادی بر روابط بریتانیا و ایران » داشته باشد، از آن جلوگیری کرد.

ترجمه ایران دیدبان
به گزارش اوینینگ استاندارد1، تعدادی از نمایندگان پارلمان بریتانیا از تصمیم ترزا می2، وزیر کشور، بر ممانعت از ورود مریم رجوی به این کشور آشفته هستند.
ممنوعیت ورود مریم رجوی به این دلیل اعمال شد که  وزارت کشور بریتانیا اعلام کرد حضور وی در خاک انگلستان ممکن است به تلاش ها برای متوقف کردن فعالیت های [ به گفته آن ها تسلیحاتی ]هسته ای ایران آسیب برساند.
بارونس بوثروید3 ، رئیس سابق مجلس عوام، و لورد ودینگتون 4،  وزیر کشور و عضو سابق حزب محافظه بریتانیا، تصمیم وزارت کشور را « غیر قابل تحمل » دانسته، آن را محکوم کرده اند. این دو مقام سیاسی سابق برای ملغی کردن ممنوعیت ورود مریم رجوی به انگلستان در حال حاضر تلاش می کنند تا این حکم مورد بازنگری قضایی قرار بگیرد.
 پس از حضور مریم رجوی در پارلمان اروپا، نمایندگان پارلمان بریتانیا هم از او دعوت کردند تا در پارلمان سخنرانی کند اما وزارت کشور به دلیل این که ورود وی به انگلستان ممکن است « تأثیر مخرّب زیادی بر روابط بریتانیا و ایران » داشته باشد، از آن جلوگیری کرد.
مریم رجوی ابتدا در سال1997 از انگلستان اخراج شد. دلیل اخراج وی رهبری کردن سازمان مجاهدین خلق بود، گروهی که تا سال 2008 جزو گروه های تروریستی این کشور محسوب می شد تا اینکه در این سال دادگاه تجدید نظر بریتانیا عنوان تروریستی را از آن برداشت. خانم می در اکتبر سال گذشته و بار دیگر در ماه قبل ممنوعیت حضور رجوی در انگلستان را تجدید نمود.
1.     Evining Standard
2.     Theresa May
3.     Baroness Boothroyd
4.     Lord Waddington
 ......................
۱۳۹۰/۱۲/۸
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: انگلیس مجاهدین، مریم رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی