نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ولی رضا  اکبری کهنه سری از اسرای جنگ تحمیلی و عضو اسیر در اشرف است که سالیان است که بواسطه اسارت درفرقه رجوی از دنیای آزاد و خانواده اش بی خبراست . برادران وی چند سالی است که درارتباط با انجمن نجات خواهان رهایی ولی رضا از چنگال رجوی هستند و در این مسیر بارها خود را به مقابل کمپ اشرف رسانیدند شاید که بتوانند موجبات رهایی ولی رضا را فراهم سازند.
                                   

منبع:  انجمن نجات مرکز گیلان
سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰

برادرعزیزم ما منتظرت هستیم


دربهمن ماه گذشته نیزجلال وغلامرضا و مجید از برادران ولی رضا ازجمله خانواده هایی بودند که از استان گیلان با مشقات فراوان به عراق ناامن مسافرت نمودند تا شاید بتوانند درشرایط حساس فعلی و تعیین تکلیف اسرای دربند اشرف ، ولی رضا را ازاسارتگاه اشرف برهانند و به دنیای آزاد و کانون خانواده بکشانند.

خانواده مزبور متعاقب بازگشت از عراق در تماس تلفنی با دفتر انجمن ضمن تشکر و قدردانی از انجمن نجات اظهار داشتند که برغم فعالیتشان در راستای رهایی اسرای در بند اشرف از جمله برادرشان نه تنها امکان ملاقات نیافتند بلکه از جانب آدمهای کوکی و ماشینی فرقه رجوی سنگ و چماق دریافت نمودند تا کمی از فعالیتشان عقب نشینی نموده و کوتاه بیایند. در عوض این خانواده پرشور عزم جزم دارند و براین باورند که در چشم اندازی نه چندان دور ثمره زحماتشان را خواهند دید و موجبات رهایی ولی رضا را فراهم خواهند نمود و این رجوی و سران تشکیلات مخوف رجوی است که بایستی عقب نشینی کرده و به خواست مشروع خانواده های متحصن و مقاوم تن بدهند.
برادران ولی رضا در ادامه افزودند تا رهایی تمام اسرای اشرفی از جمله ولی رضا و بازگشتشان به وطن و کانون گرم و پرمهر خانواده گامی واپس نخواهند نهاد و همچنین اظهار داشتند انتقال 400 عضو اسیر اشرف به کمپ ترانزیت (لیبرتی) را به فال نیک گرفته و اعتقاد داشتند قدم اول در فروپاشی تشکیلات سرکوبگر فرقه رجوی برداشته شده است و این خانواده ها هستند که به پیروزی رسیده اند.
انجمن نجات گیلان نیز ضمن ارج نهادن به همت خانواده های چشم انتظار گیلک خصوصا خانواده دردمند اکبری کهنه سری ، موفقیت روزافزون خانواده ها را آرزومند است .
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: خانواده، ولی رضا اكبری، ملاقات، بازگشت، رهایی، آزادی، اشرف عراق، بغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی