نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 هیچ برده داری برای بردگان خود امتیاز انسانی قائل نیست که به آنها استاندارد انسان دوستانه عنایت کند! و طی اینهمه سال ایشان با اسیران اشرف جز مانند یک بردۀ مدرن برخورد نکرده است و هزاران نمونه آنرا جداشدگان از فرقه شرح داده و به قلم آورده اند. گویا همۀ جیغ و دادهای مریم بر سر غیر استاندارد بودن کمپ لیبرتی و «خواهان بازگشت شدن نیروها» هیچ نبود جز اینکه ایشان تضمینی برای حضور شوهرش در آمریکا پیدا کند و ایشان را به خدمت «ارباب بی مروت دنیا» بفرستد ...


حامد صرافپور، فریاد آزادی، دوم مارس 2012

پس از تذکر هیلاری کلینتون به فرقۀ رجوی جهت خروج صلح آمیز از اشرف، مریم قجر که تصور می کند با این بازیها به خانۀ کدخدا راه پیدا خواهد کرد با التماس و تمنای دیپلماتیک از وی درخواست نمود قبل از جابجایی به لیبرتی فرقه اش را از لیست تروریستی بیرون بیاورند!

(((در پی اظهارات چهارشنبه شب 10 اسفند (29 فوریه)، هیلاری کلینتون، وزیر خارجه ایالات متحده، در جلسه استماع کمیته خارجی مجلس نمایندگان آمریکا درباره نقش کلیدی انتقال ساکنان اشرف به کمپ لیبرتی در لغو برچسب تروریستی، خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، از تأکیدهای خانم کلینتون درباره امنیت و سلامت ساکنان اشرف استقبال کرد و به همین منظور خواستار لغو برچسبی شد که از ابتدا فقط برای استمالت از فاشیسم دینی حاکم بر ایران ابداع شده است.

خانم رجوی با یادآوری اینکه، مشروط کردن خروج از لیست به جابه جایی به لحاظ اصولی و قانونی موضوعیت ندارد، به منظور حل همه مشکلات در اسرع وقت، خواستار همزمانی خروج از لیست و انتقال شد و افزود: لغو این برچسب، دست یافتن به اطمینانهای حداقل برای انتقال ساکنان اشرف به لیبرتی را به طور جدی تسهیل می کند.)))

مریم قجرعضدانلو که تا همین امروز تمامی سایتهای مجاهدین را مملو از تبلیغات «غیر استاندارد بودن لیبرتی» نموده است، از هشدار هیلاری کلینتون سپاسگزاری نمود و در یک عقب نشینی حقارت آمیز توأم با التماس از ایشان «خواستار خروج از لیست و انتقال، برای حل همه مشکلات در اسرع وقت شد». وی در این درخواست هیچگونه پیش شرطی جهت استاندارد کردن کمپ مطرح ننموده است و تنها به چند جمله کلی بسنده کرده و «خواستار پشتیبانی خانم کلینتون از تأمین اطمینانهای حداقل، طبق استانداردهای انسان دوستانه و حقوق بشری در کمپ لیبرتی برای انتقال موفق و صلح آمیز بقیه ساکنان اشرف» شده است!.

وی البته باز هم مثل همیشه شرح نداد که منظورش از استانداردهای «انسان دوستانه و حقوق بشری» کدام است و کدامین استاندارد را خودش طی ربع قرن در عراق به اجرا گذاشته که از دیگران انتظار آنرا دارد؟ چون هیچ برده داری برای بردگان خود امتیاز انسانی قائل نیست که به آنها استاندارد انسان دوستانه عنایت کند! و طی اینهمه سال ایشان با اسیران اشرف جز مانند یک بردۀ مدرن برخورد نکرده است و هزاران نمونه آنرا جداشدگان از فرقه شرح داده و به قلم آورده اند.

گویا همۀ جیغ و دادهای مریم بر سر غیر استاندارد بودن کمپ لیبرتی و «خواهان بازگشت شدن نیروها» هیچ نبود جز اینکه ایشان تضمینی برای حضور شوهرش در آمریکا پیدا کند و ایشان را به خدمت «ارباب بی مروت دنیا» بفرستد تا مثل گذشته به پایبوسی خان مشرف شود و به عنوان یک «نوکر رانده شده از درگاه ارباب» به حساب نیاید.

و اینها همه عاقبت پشت کردن به مردم و وطنفروشی و جنایت است که طی سالیان مرتکب شده اند و بی تردید شام دولت ریا و جنایت ایشان نیز فرا خواهد رسید. روزگاری مسعود رجوی در نشستهای مختلف مدعی می شد به صدام حسین گفته که منتظر باش تا رفسنجانی با پای برهنه به عراق بیاید!!! و حالا بیست سال بعد از آن رجزخوانی ها، خودش سر تا پا برهنه شده و باز هم به نزد ارباب جدید راه نمی دهند.

حامد صرافپور
2 مارس 2012
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  آقای حامد صرافپور،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی