نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از نمایندگان پارلمان عراق از دستگاه قضایی این کشور خواست تا براساس اسنادی که اخیراً در خصوص همکاری گروه تروریستی مجاهدین در سرکوب انتفاضه شعبانیه 1991 شیعیان عراق به دست آمده، سران این گروهک را در دادگاه عالی جنایی محاکمه کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ( عبدالحسین عبطان از اعضای فراکسیون پارلمانی "پیمان ملی" در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: اسنادی که اخیرا به دست آمده قاطعانه از همکاری این گروه تروریستی در قلع و قمع ملت عراق و همکاری با رژیم سابق در سرکوب شیعیان حکایت دارد، بنابراین ضروری است این اشخاص در همان دادگاهی که سران رژیم سابق محاکمه شدند، محاکمه شوند.

عبطان از سیاستمداران عراقی خواست تا نسبت به این موضوع با حساسیت رفتار نکنند و نسبت به زمینه‌های سیاسی آن بی‌اعتنا باشند؛ چرا که این سازمان جنایتاتی راعلیه ملت عراق مرتکب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، اخیرا اسناد جدیدی به دست آمده است که بیشتر از گذشته به افشای نقش مجاهدین در سرکوب انتفاضه شعبانیه شیعیان عراق تأکید دارد.
......................
۱۳۹۰/۱۲/۱۴
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  مواضع دولت عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: مجاهدین، عراق، محاکمه، مجازات، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی