نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اردن اعلام نمود که این کشور اساسا با هر گونه صحبت در مورد انتقال و استقرار نفرات کمپ اشرف عراق به نزدیکی مرز اردن تا زمان یافتن کشورهای دیگر برای آنها مخالف است.

خبرگزاری کویت به نقل از العرب الیوم اردن، پنجم مارس 2012
ترجمه ایران اینترلینک

منبع خبر از وزارت کشور اردن امروز در مصاحبه با روزنامه العرب الیوم گفت که :اردن با انتقال این گروه معارض ایرانی و یا هر گروه معارض دیگری به کمپ های مرزی کشورش مخالف است. اردن مسئولیت های خود را محترم شمرده و در امور دیگر کشورها دخالت نخواهد کرد".
منبع وزارت کشور اردن هر گونه احتمال بحث و تبادل نظر با طرفهای مختلف برای ایجاد کمپ پناهندگی برای دریافت این افراد را بکلی رد کرد.
بنابر خبر این نشریه، وزارت کشور اردن این مطلب را در واکنش به خبری ارائه نمود که گفته شده است شورای ملی مقاومت ایران (سازمان مجاهدین خلق) در بیانیه ای به وزیر خارجه امریکا هیلاری کلینتون پیشنهاد نموده تا حدود سه هزار نفر افرادش در کمپ اشرف را به کمپ لیبرتی در نزدیکی بغداد منتقل نکنند.
آنها پیشنهاد کرده بودند که در عوض گروهشان تحت حمایت صلیب سرخ و کمیساریای عالی پناهندگی و با خرج خودشان به کمپی در مرز کشور اردن منتقل گردد. این محلی است که نیروهای صلیب سرخ و سازمان ملل در جریان جنگ سال 2003 در آن مستقر شده و در چادرهایی که بر پا کرده بودند هزاران نفر را پناه دادند.
......................
۱۳۹۰/۱۲/۱۶
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  کشورهای عربی، 
برچسب ها: اردن، مجاهدین ف دولت اردن، مخالفت اردن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی