نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 اسفند 1390

... رجوی باید بداند که دیگر هیچ راه و چاره‌ای برایشان باقی نمانده و ایشان باید فروپاشی و انحلال فرقه خرابکار مجاهدین ضد خلق را بپذیرند. این عاقلانه ترین و کم هزینه ترین راه حل موجود برای فرقه میباشد. همینکه اولین گروه تقریباً چهارصد نفری از نفرات منتخب و مورداعتماد فرقه پادگان عراق جدید را ترک نمودند ناقوس مرگ پادگان اشرف و در نتیجه تشکیلات فرقه عملاً به صدا در آمد و روند فرو پاشی تشکیلات اهریمنی رجوی عملاً آغاز گردید...

محسن عباسلو، کانون آوا، هفتم مارس 2012

بعد از دورسر چرخیدنهای فراوان و اتلاف وقت به هر طریق ممکن توسط سرکرده گان فرقه خرابکار مجاهدین ضد خلق،اولین مرحله انتقال اسرای فرقه به کمپ آزادی انجام گرفت، سرانجام سرکرده افسار گسیخته فرقه پذیرفت که راهی جز دست برداشتن و ترک ناموس ایدئولوژیک مجاهدین یعنی پادگان اشرف سابق ،وجود ندارد.

پرواضح است که مسعود رجوی به خوبی میداند که دیگر عراق خانه امن وی نبوده و او و دارو دسته اش باید رخت عزیمت بسته و کشور عراق را ترک نمایند. اما همچنان سیاست خرید زمان توسط گرداننده گان فرقه دنبال شده و هر روز با بهانه تراشی جدیدی در روند ترک پادگان عراق جدید(اردوگاه اشرف سابق)به دنبال اتلاف وقت و فرار از مرگ تشکیلات میباشند.

 رجوی باید بداند که دیگر هیچ راه و چاره‌ای برایشان باقی نمانده و ایشان باید فروپاشی و انحلال فرقه خرابکار مجاهدین ضد خلق را بپذیرند. این عاقلانه ترین و کم هزینه ترین راه حل موجود برای فرقه میباشد.

همینکه اولین گروه تقریباً چهارصد نفری از نفرات منتخب و مورداعتماد فرقه پادگان عراق جدید را ترک نمودند ناقوس مرگ پادگان اشرف و در نتیجه تشکیلات فرقه عملاً به صدا در آمد و روند فرو پاشی تشکیلات اهریمنی رجوی عملاً آغاز گردید.

در بازی ای جدید که نیت و خواست اصلی سرکرده فرقه مجاهدین خلق را نیز نشان میدهد ، مریم عضدانلو قجر که این روزها به نماینده گی از سوی فرقه مسئولیت پاچه خواری وزیر امورخارجه آمریکا را برعهده گرفته اعلام داشت که تمامی اعضای فرقه با هزینه خودشان حاضر به ترک عراق و انتقال به مرز اردن میباشند.

طرحی شیادانه و شیطانی که یک فرار به جلو برای فرقه محسوب شده و به اصطلاح با این پیشنهاد رجوی میخواهد توپ را در زمین دولت عراق بیندازد. رجوی با پیشنهاد این طرح میخواهد اعلام نماید که ما آماده ایم به خواسته حداکثری دولت عراق یعنی ترک این کشور تن در داده وبه کشور اردن نقل مکان کنیم. آن‌ها با روی میز گذاشتن این طرح بازی جدیدی را آغاز نموده ، به دنبال خرید زمان بیشتری بوده و تلاشی تازه را برای حفظ تشکیلات فرقه نیز آغاز نموده اند.

رجوی در‌واقع میخواهد کمپ اشرف را با همین شکل فعلی‌اش به کشور اردن منتقل کند. پادشاه سابق اردن ملک حسین و پادشاه فعلی یعنی ملک عبدالله از حامیان و ساپورت کننده گان فرقه مجاهدین ضد خلق بوده اند. رجوی امید دارد دراوج تیره گی روابط جمهوری اسلامی ایران و دول عربی ، از این جو موجود استفاده نموده و با انتقال تشکیلات به اردن از فروپاشی فرقه در این مقطع زمانی جلوگیری نماید.

این طرح حتماً مورد حمایت دولت عربستان سعودی و اسرائیل قرار خواهد گرفت. حال پرسش این است که آیا دولت اردن که خود با مشکلات فراوان داخلی و در‌واقع با خطر سرنگونی توسط یک قیام داخلی به طور جدی درگیر است آیا زیر بار این طرح خواهد رفت و آن را خواهد پذیرفت؟ یا اینکه این طرح قبلاً توسط  مسعود رجوی سرکرده فرقه و سیستم امنیتی دولت اردن مورد بررسی قرار گرفته و دولت اردن آنرا پذیرفته و سپس اینچنین توسط مریم قجر عضدانلو اعلام رسمی گردید؟

به باور یقین حتماً این طرح توسط سرکرده گان فرقه، مقامات ایالات متحده ، دولت اردن،عربستان سعودی و اسرائیل مورد بررسی قرارگرفته وجهت نجات تشکیلات فرقه مزدور صفت مجاهدین ضد خلق مورد پذیرش قرارگرفته است.اما آیا این طرح جنبه اجرائی دارد و آیا به این طریق رجوی میتواند از مرگ تشکیلات فرقه تحت کنترلش جلوگیری کند؟

از آنجا که مشکل اصلی فرقه مجاهدین ضدخلق و ضد ایرانی نارضایتی گسترده درونی میباشد،لذا این بازی جدید نیز دوای مرگ تشکیلات رجوی نبوده و فروپاشی تشکیلاتی تنها راه باقی‌مانده در برابر فرقه مجاهدین میباشد.

----------
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محسن عباسلو، 
برچسب ها: مجاهدین، محسن عباسلو، فروپاشی اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی