نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 19 اسفند 1390

به گزارش فارس، روزنامه الوطن چاپ عربستانی سعودی روز گذشته با انتشار خبری از خود سوزی یک شهروند عربستانی در شمال این کشور خبر داد. الوطن در این‌باره نوشت که یک سبزی فروش دوره‌گرد در شهر "عرعر" از شهرهای شمال عربستان بسان "محمد البو عزیزی"، فروشنده دوره‌گرد تونسی اقدام به اتش زدن خود کرد.

خبرگزاری فارس: منابع خبری سعودی از خود سوزی یک شهروند عربستانی در اعتراض به شرایط حاکم بر این کشور در شمال عربستان خبر دادند.
 
این شهروند دوره‌گرد عربستانی به نحوه برخورد نیروی پلیس این کشور با وی اعتراض داشت و اینکه این نیروها مانع فروش سبزی‌های وی که تنها منبع درآمد و امرار معاش خانواده‌اش می‌باشند، اعتراض داشت.

روزنامه الوطن به نقل از سرهنگ "بندر الایداء"، سخنگوی اطلاع رسانی پلیس منطقه مرزی شمال اعلام کرد که نیروی پلیس حاضر در منطقه به سرعت این فروشنده دوره‌گرد را نجات دادند.

در حالی که مناطق شرقی عربستان که ساکنان آن را شیعیان این کشور تشکیل می‌دهند، از سال گذشته اعتراض‌های خود نسبت به سیاست‌های رژیم سعودی را آغاز کردند، این اولین حادثه اعتراض‌آمیز در مناطق شمالی این کشور به شمار می‌آید.

...........................................

 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  خودسوزی و خودکشی ، 
برچسب ها: خودسوزی، عربستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی