نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

به گزارش مهر، روزنامه الحیات با اشاره به کشته شدن "نور محمد بیرانوند" در اردوگاه اشرف آورده است : بیرانوند با ضربه کارد همکارش از پای درآمده است و فضای کمپ اشرف پس از کشته شدن این فرد به شدت بحرانی است.

undefined

فرقه دروغپرداز رجوی گفت:

نورمحمد بیرانوند چهارمین نفر زندانی و گروگان  فرقه تروریستی رجوی در اشرف که با بیماری حاد هپاتیت از نوع C از دنیا رفته است؟!...

 

خانواده نورمحمد بیرانوند (ضلع جنوب اشرف)

............

اسیر دیگری در اشرف قربانی جاطلبی فرقه رجوی شد نورمحمد بیرانوند، اسیر جنگی که از چاله بیرون آمد و در چاه افتاد.

آقای نور محمد بیرانوند اسیر جنگی بود که تحت تاثیر تبلیغات فریبنده ی رجوی بدام فرقه  ضد مردمی مجاهدین افتاد. بر خلاف دروغبافی های رجوی هیچ گرایشی به سازمان خیانت پیشه ی رجوی و اهداف آن نداشت. وی فردی آرام و منزوی بود و همچنین در طی دو سال اخیر  پنج بار برادران و خواهر وی جهت ملاقات به زندان اشرف مراجعه كردند ولی هر بار رجوی از دادن ملاقات خانواده ها جلوگیری نمود. در پاییز امسال هنگامی كه خواهر نور محمد بیرانوند بهمراه خانواده های لرستانی خود را بالای خاكریز مشرف به استخر (ضلع شمال )زندان اشرف رساند و برادرش را صدا می كرد ، توسط تیر كمانداران فلاخن باز رجوی از ناحیه چشم بشدت مجروح و مصدوم گردید. آری خانواده ی مجاهد صدیقی كه رجوی بعد از قتل او برایش پرونده سازی می كند پنج بار رنج و خطر سفر از خرم آباد تا اشرف را بجان خریدند ولی رجوی ملعون مانع ملاقاتشان شد.  حال این سوال مطرح می شود اگر حال نور محمد بیرانوند وخیم و در حال مراقبت شدید بوده چرا سازمان به خانواده وی که در چند قدمی او بودند اجازه ملاقات نداده است؟ چرا رجوی از این دیدار ساده  وحشت داشت؟ ، چرا نور محمد ظاهرا مریض را به خانواده اش  تحویل ننموده اند تا آنان در ایران وی را مداوا نمایند و یا حداقل در روزهای آخر زندگیش در آغوش خانواده اش باشد ، مرگ مشكوك نور محمد بیرانوند بعد از سنگباران خانواده اش و اعلام مخالفت او با تشكیلات مافیایی رجوی سندی است دال بر قساوت و بی رحمی این فرقه كه علیه اعضای گرفتار و خانواده هایشان روا میدارد.

ما ضمن محكوم كردن نقض فاحش حقوق بشر توسط فرقه ضد بشری رجوی؛

به خانواده محترم آقای نورمحمد بیرانوند تسلیت عرض مینماییم ؛ از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و برای آن مرحوم طلب مغفرت داریم .

                                                  نوید رهایی

.......................................

در همین رابطه:

 

کد خبر: ۳۲۷۴۹تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ 

 

کشته شدن یکی از اعضای منافقین + عکس

یک منبع آگاه گفت: جمعه گذشته بر اثر نزاع و جدال بین دو نفر از اعضای گروهک منافقین در داخل اردوگاه اشرف فردی به نام نور محمد به قتل رسید.


SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

undefined

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از آتی نیوز ، ساکنان اردوگاه اشرف گفتند: نزاع بین دو نفر صورت گرفت و منجر به قتل یکی از آنها توسط چاقو شد.

 

این منبع آگاه گفت: با وجود اختلاف قبلی دو نفر از افراد درون سازمان بر اثر ضرب و شتم نورمحمد قربانی این نزاع شد.

این منبع کشته شدن این فرد را بر اثر بیماری تکذیب کرد.

برچسب ها: منافقین ، اردوگاه اشرف ، عکس

 

روزنامه الحیات:
  
  تنش در اردوگاه اشرف درپی کشته شدن یکی از اعضای گروهک منافقین  
 روزنامه الحیات تاکید کرد که کشته شدن نورمحمد بیرانوند، یکی از ساکنان اردوگاه اشرف بیانگر مشاجره بین دو تن از اعضای گروهک منافقین است.
  
 
 تاریخ انتشار:  24اسفند1390

..................................

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه، این روزنامه با ایمیلی که در وب سایت خود دریافت کرد، مرگ یکی از اعضای گروهک منافقین در اردوگاه اشرف با چاقو توسط یکی از همکارانش را تایید کرد که در پی کشته شدن وی اوضاع اردوگاه اشرف متشنج شده است.
به گفته این روزنامه، محمد وحیدی، سخنگوی گروهک منافقین وجود تنش در داخل اردوگاه اشرف را تکذیب کرد.
فرقه رجوی ادعا کرد که مرگ وی براثر حمله قلبی بوده است نه براثر مشاجره بین دو نفر که منجر به کشته شدن نورمحمد بیرانوند توسط چاقو شده است.
منابع نزدیک به اردوگاه اشرف تاکید کردند که کشته شدن نور محمد بیرانوند به دلیل ضربه چاقو در پی مشاجره با همکارش بوده است.

...........................


کد خبر: ۱۹۳۶۰۱تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۰

تشدید شکاف در اردوگاه نفاق


یک پایگاه عرب زبان با متشنج توصیف کردن فضای حاکم بر مقر منافقین پس از درگیری مسلحانه در اردوگاه اشرف، از افزایش فشار مردمی برای اخراج این گروهک تروریستی از عراق خبر داد.
مهر: روزنامه الحیات با اشاره به کشته شدن "نور محمد بیرانوند" در اردوگاه اشرف آورده است : بیرانوند با ضربه کارد همکارش از پای درآمده است و فضای کمپ اشرف پس از کشته شدن این فرد به شدت بحرانی است.

این روزنامه بیان کرد: محمد وحیدی سخنگوی گروهک منافقین هر گونه بحران را تکذیب و مرگ بیرانوند را در اثر سکته قلبی اعلام کرده است!

شایان ذکر است در درگیری میان دو نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در داخل اردوگاه اشرف فردی موسوم به بیرانوند کشته شده است.

.....................................

 

پشت پرده مرگهای ناشی از هپاتیت در اشرف

 

 

 

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دهم مارس 2012

نورمحمد بیرانوند چهارمین عضو سازمان مجاهدین خلق و از به اصطلاح اشرف نشینان است که با بیماری حاد هپاتیت از نوع سی از دنیا رفته است , این بیماری تنها از دو طریق قابل انتقال است یا روابط جنسی و یا انتقال خون و شیوه هایی مثل خالکوبی یا استفاده از سرنگهای استفاده شده و ….. این نوع از هپاتیت بر خلاف انواع کم خطر آن مطلقا از طریق بزاق دهان یا مدفوع و تماس قابل انتقال نیست.

از طرفی مجاهدین خلق مدعی هستند که اشرف را بصورت یک شهر بالاتر از استاندارد ساخته اند و همچنین هرنوع رابطه جنسی وحتی ازدواج در اشرف کاملا ممنوع است حتی تفکرات اشخاص و خوابهای آنان هم شامل این محدودیت ها میشوند , ظاهرا هیچ نوعی از انتقال خون غیر استاندارد هم در اشرف وجود ندارد , حالا رهبری مجاهدین خلق بهتر است بجای ایراد گرفتن به سیستم فاضلاب کمپ ترانزیت لیبرتی تحقیقاتی در باره این بیماری و راه انتقال آن در اشرف انجام بدهند , آیا روابط جنسی پنهانی و همجنس گرایی از سر اجبار و بصورت پنهانی در اشرف در جریان است ؟ چند نفر به این بیماری کشنده مبتلا هستند ؟ و از چه زمانی؟ همچنین در باره سایر بیماریهای روحی و جسمی ساکنان اردوگاه مجاهدین نیاز به انجام تحقیقات دیده میشود.

البته با انحلال اشرف و پذیرفته شدن پناهندگی این اسیران تمام این سئوالات مشخص خواهد شد رازی که سازمان مجاهدین خلق فکر میکرد در اشرف با مبتلایان مدفون خواهد شد, و زمان آشکار شدن همه حقایق در باره اشرف به نظر نزدیک میاید.

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: نورمحمد بیرانوند، لرستان، خرم آباد، قربانیان فرقه رجوی، مرگ مشكوك، احمد رازانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی