نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 21 اسفند 1390

خبرگزاری فارس: افسر سابق سیا با اشاره به سابقه منافقین گفت: تنها چند کشور محدود حاضر به قبول این افراد هستند و همان کشورها نیز از اعضای این فرقه که سال هاست با شیوه‌های تروریستی زندگی کرده‌اند، می‌ترسند.

افسر سابق سیا: کشورها از پذیرش منافقین می‌ترسند
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، "فیلیپ جیرالدی" عضو سابق سازمان سیا در مقاله اخیر خود که در پایگاه خبری "آنتی وار" منتشر شد، با اشاره به ادعای منافقین که اعلام کرده‌اند برای تغییر در حکومت ایران فعالیت می‌کنند، گفت: آنها می‌گویند برای بازگرداندن دموکراسی به ایران تلاش می‌کنند و این ادعای عجیب و غریب آنها در حالی مطرح می‌شود که آنها خود از دموکراسی داخلی بی بهره هستند.

وی با اشاره به آغاز پروسه اخراج منافقین از پادگان اشرف، ابراز داشت: حاشیه‌های اخراج منافقین از عراق بسیار زیاد است زیرا در حال حاضر، تنها چند کشور محدود حاضر به قبول این افراد هستند و همان کشورهای اندک هم از اعضای این فرقه که سال هاست مغزشویی شده و با شیوه‌های تروریستی زندگی کرده‌اند، می‌ترسند.

این افسر سابق سیا در ادامه ضمن اشاره به پیشینه سازمان تروریستی منافقین اعلام کرد: این سازمان با مشی فرقه‌ای خود، فضای نامناسبی برای اعضای خود فراهم کرده، اما با این حال، ارتش آمریکا و سازمان سیا، از آنها برای فعالیت‌های هسته‌ای بر علیه ایران استفاده می‌کنند.

جیرالدی ضمن یادآوری استخدام و آموزش منافقین از سوی سازمان جاسوسی موساد، برای ترور دانشمندان هسته ایران تصریح کرد: به نظر می‌رسد که این گروه منابع مالی فراوانی دارد که قسمتی از آن از سوی موساد تامین می‌شود.

این افسر سابق سیا ادامه داد: از آنجایی که سازمان مجاهدین در جنگ مخفی اسرائیل علیه ایران به عنوان وسیله و ابزار دست اسرائیل استفاده می‌شود، بعید نیست دوستان اسرائیل در آمریکا به شدت تلاش کنند تا این گروه را از لیست گروه‌های تروریستی خارج کنند و جای تعجب هم نیست که هیلاری کلینتون در مقابل فشارها تسلیم شود و پس از تخلیه اشرف، آنها را از لیست تروریستی آمریکا خارج کند.

وی در مقاله خود همچنین به حامیان منافقین در بین سیاستمداران آمریکایی اشاره کرد و گفت: لی همیلتون، رئیس مشترک سابق کمیسیون ۱۱ سپتامبر آمریکا، یکی از حامیان اصلی منافقین است که آنها را به واسطه در اختیار نهادن اطلاعات برنامه هسته‌ای ایران ستایش کرده بود، اما بعدها اعلام کرد مقدار قابل توجهی پول توسط این گروهک به او پرداخت شده بود و اذعان داشت که فریب آنها را خورده است.

مدیر اجرایی شورای منافع ملی آمریکا در مقاله خود، رفتار دولت آمریکا در مواجهه با گروه‌های تروریستی را دوگانه خواند و تصریح کرد: دولتمردان آمریکا در حالی از این سازمان حمایت می کنند که بر طبق قانون منع حمایت مادی از تروریستها، نباید از این سازمان حمایت کنند و اما در مقابل، افرادی همچون جبیر احمد ۲۴ ساله را به اتهام حمایت از گروه تروریستی لشکر طیبه –گروه تروریستی که همچون مجاهدین خلق در لیست تروریستی آمریکا قرار دارد و حمایت از آن جرم محسوب می‌شود– را مدت‌هاست که بازداشت نگه داشته‌اند.

جیرالدی در ادامه می‌نویسد: سازمان مجاهدین خلق از همان ابتدای ایجاد فهرست گروه‌های تروریستی یعنی در سال ۱۹۹۷ به خاطر ترور ۶ آمریکایی در دهه ۱۹۷۰ و به خاطر سابقه خشونت بارش چه در ایران و چه در خارج از ایران در این فهرست بوده است.

انتهای پیام/

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: منافق، مجاهد، ترس از تروریست، رور، خشونت، رجوی ترور، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی