نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

"نافع عیسی" رئیس انجمن دفاع از قربانیان عراقی جنایات منافقین در گفت‌وگو با خبرنگار هابیلیان عنوان کرد: مرحله اول فراخوان جمع آوری یک میلیون امضا برای محاکمه و اخراج منافقین با مشارکت اقشار مختلف استان "دیاله" و جمع آوری 40 هزار امضا به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: انجمن دفاع از قربانیان جنایات منافقین در عراق از پایان یافتن مرحله نخست فراخوان جمع آوری یک میلیون امضاء برای محاکمه و اخراج منافقین خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، "نافع عیسی" رئیس انجمن دفاع از قربانیان عراقی جنایات منافقین در گفت‌وگو با خبرنگار هابیلیان عنوان کرد: مرحله اول فراخوان جمع آوری یک میلیون امضا برای محاکمه و اخراج منافقین با مشارکت اقشار مختلف استان "دیاله" و جمع آوری 40 هزار امضا به پایان رسید.

دکتر عیسی ادامه داد: امضاء کنندگان این فراخوان خواستار محاکمه جانیان گروهک منافقین و اخراج سایر اعضای این فرقه تروریستی از عراق شدند.

به دنبال استقبال گسترده مردم، کمیته‌های پیگیری این فراخوان در دیگر استان‌ها خواستار انتشار تعداد بیشتری فرم برای امضاء کنندگان شده‌اند.

وی در پایان اضافه کرد: تاکنون بسیاری از اساتید دانشگاه‌ها و معلمین، جوانان و دانشجویان، شیوخ عشایر و سیاسیون، هنرمندان، زنان و فعالان جامعه مدنی استان دیاله با پاسخ مثبت به این فراخوان فرم مخصوص آن را امضا کرده‌اند.

انتهای پپام/

http://www.habilian.ir/fa/images/stories/arabic/estemsrah.jpg
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: منافقین، محاكمه، عراق، دادگاه عراق، رجوی تروریست، رجوی صدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی