نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

"عدی الخیرالله" سفیر عراق در الجزایر گفت: کشورش هرگز حاضر به پذیرش مجاهدین در خاک خود نیست و دلیل اصلی آن سرکوب انتفاضه ملت عراق در سال 1991 از سوی مجاهدین در مزدوری برای حزب بعث است.

 سفیر عراق در الجزایر ؛
مجاهدین در سرکوب شیعیان عراق در انتفاضه 91 نقش داشتند
 سفیر عراق در الجزایر انتفاضه مردم کشورش در سال 1991 را بهار عربی ملت عراق نامید که حزب بعث با استفاده از مجاهدین آن را سرکوب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، "عدی الخیرالله" سفیر عراق در الجزایر گفت: کشورش هرگز حاضر به پذیرش مجاهدین در خاک خود نیست و دلیل اصلی آن سرکوب انتفاضه ملت عراق در سال 1991 از سوی مجاهدین در مزدوری برای حزب بعث است.
وی افزود: عراق تا پایان سال جاری میلادی به سازمان ملل مهلت داده تا موضوع پادگان اشرف را حل و فصل نماید و البته هیئت‌های بین‌المللی نیز به دولت عراق برای حل این بحران تعهد داده‌اند. از آنجایی که بخش مهمی از زمین این پادگان متعلق به تعدادی از مردم عراق است دولت نیز عزم خود را جزم کرده است تا پادگان را به طور کامل پس بگیرد.
سفیر عراق در الجزایر گفت: پس از عقب‌نشینی آمریکا، عراق کنترل خود را بر پادگان اشرف اعمال کرد و سازمان ملل نیز تصمیم گرفت تا آنها را با اجازه دولت عراق به پایگاه هایی خارج از کشور منتقل کند.
الخیرالله تأکید کرد که عراق درخواست سازمان ملل مبنی بر پناه دادن به این گروه را رد کرده است زیرا هیچ یک از قوانین پناهندگی موجود در چارچوب کنوانسیون ژنو بر آنها منطبق نیست و علاوه بر آن تاکنون چندین حکم بازداشت برای آنها صادر شده که به دلیل همکاری با رژیم صدام در کشتار مردم بوده است.
سفیر عراق در پایان افزود: در صورت موافقت ایران، عراق مانع بازگشت آنها به این کشور نخواهد بود.

......................
۱۳۹۰/۱۲/۲۵

 

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  مواضع دولت عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: مجاهدین، عراق ستیزی، سرکوب، رجوی صدام، کرد کشی مجاهدین، افشاگری، انتفاضه 91،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی