نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 نیروهای امنیتی هنگام ورود به عمق پادگان اشرف به یک سنگ یادبود دست یافتند که 3 متر طول و 2 متر عرض دارد و جنس آن از سیمان است که با مرمر پوشانده شده و اسامی رهبران حزب بعث و القاعده با رنگ زرد بر آن سنگ حک شده است...
                                 

السومریه، ترجمه خبرگزاری فارس، هجدهم مارس 2012

فرماندار شهرستان خالص در گفت‌وگو با خبرگزاری السومریه نیوز از کشف سنگ یادبود عناصر القاعده و حزب بعث در پادگان اشرف خبر داد.
فرمانداری خالص ادامه داد: این سنگ یادبود حاوی نام‌های برخی از رهبران عالیرتبه حزب بعث در زمان صدام و همچنین اعضای شبکه تروریستی القاعده است.
نیروهای امنیتی هنگام ورود به عمق پادگان اشرف به یک سنگ یادبود دست یافتند که 3 متر طول و 2 متر عرض دارد و جنس آن از سیمان است که با مرمر پوشانده شده و اسامی رهبران حزب بعث و القاعده با رنگ زرد بر آن سنگ حک شده است.
بر پایه این خبر "عدی خدران" فرماندار خالص با اعلام اینکه وجود این یادبود نشان دهنده همکاری دوستانه بین گروه منافقین خلق و القاعده و رژیم سابق است، خواستار تحقیقات فوری درباره این موضوع شد.
وی که اسامی مندرج بر سنگ یادبود را اعلام نکرد، ادامه داد: این نام‌ها مربوط به اشخاص شناخته شده‌ای در شمال و جنوب عراق است.
فرماندار خالص در پایان خواستار تحقیق فوری از شخصیت‌هایی شد که نام آنها در این بنا ذکر شده است.
...........................................
همچنین:

شهردار خالص: كشف سه گور دسته جمعی در اردوگاه منافقین (کمپ اشرف)
العالم به نقل از الاستقامه، عراق، شانزدهم مارس 2012
شهرداری بخش الخالص استان دیالی عراق از كشف سه گور دسته جمعی در داخل اردوگاه گروهك تروریستی منافقین موسوم به اردوگاه اشرف در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم،"عدی الخدران " شهردار بخش خالص در گفت وگو با پایگاه خبری "الاستقامه" وابسته به مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: در سه گور دسته جمعی که در داخل اردوگاه اشرف در 45 كیلومتری شمال غربی بخش الخالص كشف شده، اجساد زیادی وجود دارد.
وی خاطرنشان كرد: گروهك تروریستی منافقین زمین های كشاورزی زیادی را در اختیار خود گرفته بود كه مالكیت این زمین ها متعلق به كشاورزان عراقی است و آنها اسناد مربوط به آن را در اختیار دارند.
الخدران افزود: شهرداری بخش الخالص و شیوخ عشایر این بخش به شدت خواهان اخراج عناصر باقی مانده گروهك تروریستی منافقین از استان دیالی هستند.
ریاست پلیس استان دیالی نیز از وجود احكام بازداشت مسئولانی در گروهك تروریستی منافقین به جرم قتل و آدم ربایی خبر داد و گفت كه مسئولان قضایی استان دیالی این احكام بازداشت را از پلیس بین الملل "اینترپل" دریافت كرده اند.
وی افزود: این احكام بازداشت مشمول گذر زمان نمی شود و عراق حق پیگیری آنها را در كشورهای دیگر حتی بعد از اخراج اعضای گروهك تروریستی منافقین از خاك عراق تا پایان سال جاری میلادی دارد.
در همین حال، " صادق الحسینی " نایب رئیس شورای استان دیالی گفت: حدود 70 حكم بازداشت عناصر گروهك تروریستی منافقین صادر شده است.
برپایه این گزارش، عناصر گروهك تروریستی منافقین درگذشته اقدامات تروریستی زیادی از جمله قتل، ترور و آدم ربایی شهروندان ایرانی و عراقی و خرابكاری در خطوط لوله نفت، انفجار و حملات علیه نهادهای دیپلماتیك در بیش از 10 كشور جهان مرتكب شده اند.
اعضا و سركردگان گروهك تروریستی منافقین در سركوب انتفاضه شعبانیه مردم عراق در سال 1991 میلادی شركت داشتند و با حمایت رژیم بعث جان ومال مردم عراق را مورد تعرض قرار دادند.
انتظار می رود كه 400 عنصر گروهك تروریستی منافقین امروز جمعه از اردوگاه اشراف به پایگاه لیبرتی در نزدیك فرودگاه بغداد منتقل شوند.
سومین مجموعه از عناصر گروهك تروریستی منافقین قرار بود هفته گذشته از اردوگاه اشرف منتقل شوند اما وقت كشی و بهانه تراشی های واهی آنها روند انتقال را به تاخیر انداخت.
گروهك تروریستی منافقین از دهه هشتاد قرن گذشته اردوگاه اشرف در ناحیه العظیم در شمال شهر بعقوبه درمركز استان دیالی را به عنوان مقر خود انتخاب كرده است.
تا كنون 800 عنصر گروهك تروریستی منافقین به پایگاه لیبرتی منتقل شده اند.
دولت عراق 25 دسامبر گذشته توافقنامه ای را با سازمان ملل با هدف بستن پرونده اردوگاه اشرف از طریق انتقال عناصر منافقین به یك پایگاه انتقالی موقت (لیبرتی) به عنوان مقدمه ای برای اخراج آنها از عراق امضا كرد.
------------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  عراق ستیزی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: گور دسته جمعی، اشرف، فرماندار خالص، جاهدین، القاعده بعثی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی