نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در حالی‌که تنها چند روز از کشف 3 گور جمعی در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین موسوم به "اشرف" می‌گذرد، مقامات عراقی از احتمال وجود گورها و زندان‌های سری دیگر در این اردوگاه خبر دادند.

                       

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری نهرین، پس از کشف 3 گور جمعی در اردوگاه گروهک تروریستی منافقین موسوم به "اشرف"، مقامات عراقی تاکید کردند که ممکن است، گورها و زندان‌های سری دیگری نیز در این اردوگاه یافت شوند.

این گورهای جمعی همزمان با انتقال عناصر گروهک تروریستی منافقین از اردوگاه اشرف به بازداشتگاه "کروپر" در نزدیکی فرودگاه بغداد و ورود نیروهای امنیتی به بخش‌های مختلف این اردوگاه کشف شدند.

مردم شهر الخالص تاکید کردند که اجساد کشف شده در این گورها متعلق به شماری از کشاورزان عراقی و مخالفان رژیم صدام حسین، دیکتاتور معدوم عراق است.

"عدنان السراج"، عضو ائتلاف اتحاد ملی پارلمان عراق در این‌باره گفت: پیش‌بینی می‌شد که با خروج عناصر این گروهک، بسیاری از اسرار این اردوگاه بر ملا شود و کشف این گورهای دسته جمعی را می‌توان بخشی از اقدامات جنایت‌بار این گروهک ارزیابی کرد.

وی گفت: به نظر می‌رسد که در این اردوگاه چندین زندان سری و گور دسته جمعی نیز وجود داشته باشد.

از سوی دیگر مرکز پلیس استان "دیاله" فاش کرد، حکم بازداشت شماری از مسئولان گروهک تروریستی منافقین را از پلیس بین الملل دریافت کرده و پلیس بین الملل آنها را به ارتکاب جنایت‌های قتل و آدم ربایی متهم کرده است.

قوه قضاییه عراق پس از تخلیه اردوگاه اشرف با صدور حکمی اراضی این اردوگاه را به کشاورزان صاحب این اراضی در شهر الخالص بازگرداند.

..........................
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: راق، اشرف، گور دسته جمعی، مجاهدین، کردکشی، ترر، صدام رجوی، بعثی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی