نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی در پیامی محرمانه از تمامی عوامل این گروهک در عراق خواسته از تمام امکانات خود برای هرگونه خرابکاری و بمب گذاری در عراق خصوصاً در بغداد استفاده کنند تا از این طریق دولت این کشور را مشغول حل و فصل بحران ها و ناامنی های داخلی نمایند...

در پیامی به اعضای فرقه؛ سه‌شنبه، ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ / ۰۴ جمادی‌الاول ۱۴۳۳ / ۲۷ مارس ۲۰۱۲
 

سرکرده گروهک منافقین در پیامی به اعضای فرقه خود و عوامل مزد بگیرش در عراق، دستور خرابکاری و بمب گذاری در بغداد را صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، منابع خبری در عراق از دستور سرکرده منافقین به عواملش در کشور مبنی بر اقدام به خرابکاری و بمب گذاری در بغداد خبر دادند.

بر پایه این خبر با توجه به انجام سه مرحله از اخراج منافقین تا این لحظه، سرکردگان این گروهک تمام سعی خود را برای جلوگیری از این اقدام به کار بسته اند و بر همین اساس سرکرده منافقین معتقد است مشغول سازی دولت عراق به بحران های داخلی می تواند در روند اخراج خلل ایجاد کند.

مریم رجوی در پیامی محرمانه از تمامی عوامل این گروهک در عراق خواسته از تمام امکانات خود برای هرگونه خرابکاری و بمب گذاری در عراق خصوصاً در بغداد استفاده کنند تا از این طریق دولت این کشور را مشغول حل و فصل بحران ها و ناامنی های داخلی نمایند.

گفتنی است تاکنون ۳ گروه از اعضای منافقین به تعدا تقریباً ۱۲۰۰ نفر از پادگان اشرف اخراج شده اند و با توجه به تاکید دولت عراق، تا پایان اردیبهشت ماه مراحل پاک سازی پادگان اشرف به پایان خواهد رسید.

............................

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  خیانت ،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: عراق ستیزی، فرمان تروریستی، مریم رجوی، عراق سیتزی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی