نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 فروردین 1391

سیزده بدر امسال برای اعضای تحت اسارت فرقه رجوی و خانواده هایشان معنی ومفهوم دیگری دارد. بعد از شکست مفتضحانه رجوی در سال ۹۰ و عقب نشینی ذلت بار از اشرف به کمپ موقت ترانزیت که سرآغازی برای رهایی از اسارت و نیل به آزادی تلقی می گردد ، خانواده ها آماده می شوند که در روز سیزده ۹۱ به دل صحرای اسارتگاه اشرف زده و با گره زدن قلبها به یکدیگر و جزم کردن عزم آهنین خود نحوست رجویها را برای همیشه در جشنی بزرگ دست در دست عزیزان رها شدنشان را بدرقه کنند.

سیزده بدر از راه میرسد . مردم ایران زمین بعد از۱۲ روزجشن و پایکوبی در گرامیداشت عید باستانی نوروز این ارمغان نیاکان کهن، خود را آماده می کنند تا در روز سیزدهم فروردین به کوه و دشت زده و دست افشان و پایکوبان در دل صحرای سرسبز و در دامنه کوههای سر به فلک کشیده ، تمامی زشتی و پلیدی و نحوست دست و پا گیر و نیل به آینده ای روشن و تابناک زندگی را بدر کنند . در دل نیت کرده و سبزه ها گره بزنند تا بدینوسیله غل و زنجیر و گره بزرگ را بگشایند. اما سیزده بدر امسال برای اعضای تحت اسارت فرقه رجوی و خانواده هایشان معنی ومفهوم دیگری دارد. بعد از شکست مفتضحانه رجوی در سال ۹۰ و عقب نشینی ذلت بار از اشرف به کمپ موقت ترانزیت که سرآغازی برای رهایی از اسارت و نیل به آزادی تلقی می گردد ، خانواده ها آماده می شوند که در روز سیزده ۹۱ به دل صحرای اسارتگاه اشرف زده و با گره زدن قلبها به یکدیگر و جزم کردن عزم آهنین خود نحوست رجویها را برای همیشه در جشنی بزرگ دست در دست عزیزان رها شدنشان را بدرقه کنند.

با نگاهی به حوادث و رویدادهای ۳۰ سال گذشته براستی که فرقه رجوی بزرگترین نحوستی بود که گریبان میهن و مردم و تاریخ ایران زمین را گرفت. یکی از بدنام ترین و مخوفترین فرقه های تروریستی در دنیای معاصر که به هیچ یک از پرنسیبها و ارزشهای انسانی پایبند نبوده و در یک کلام گوهر تابناک انسانی که همانا آزادی و حق تعیین سرنوشت بود را به سخره گرفته است . سازمانیکه چون بختک در صحنه سیاسی جامعه ما ظاهرشد و با سوء استفاده رذیلانه از ارزشهای مقدس اسلامی و آزادی ، نسلی را در طی سالیان در جهنمی به نام اشرف به اسارت گرفت. و در شرایطی که در جهان آزاد کنونی که به عصر ارتباطات معروف است انسانها در تعامل و تفاهم با یکدیگر ارابه تکامل را به پیش می برند. قلعه مرگ موسوم به اشرف از حق بدیهی ترین امکان ایجاد رابطه با خانواده های خود محروم گشته بودند. به دلیل خفقان مطلق حاکم بر مناسبات این سازمان اعضا هویت انسانی خود را از دست داده و تبدیل به ابزاری در دست سران فرقه و اهداف جاه طلبانه آنها شده بودند.انسانهایی که به دلیل اسارت سالیان در چنبره مافیای تشکیلات و بی خبری از دنیای آزاد به صورت ربات متحرکی درآمده بودند، که با کنترل زندانبانان رجویها طول و عرض اسارتگاه را بدون هیچ هدف مشخصی طی میکردند. ذهن آنها از سال ۶۰ منجمد باقی مانده و درعصرکبیر آگاهی توده ها مجبور بودند که تمامی حقایق و واقعیتها را فقط از دریچه رجویها ببینند و بفهمند .۳۰سال بدینسان بر آنان گذشت . نه شادی، نه امید، نه عید و نه گل و سبزه ای ،۳۰سال اسارت در زمستان سرد و سیاه رجوی و فدا کردن تمام لحظات عمر و جوانی و سرمایه های مادی و معنوی در سراب آزادی و وعده های دروغین.۳۰سال زندگی پشت سیاجها و برجهای محصور کننده و در آرزوی دیدار پدر و یا مادر و یا خواهر و برادری . ولی افسوس و افسوس گذشت سالیان که چنان گذشت .
ولی سال ۹۱ چنانکه خداوند وعده داده تحولات و تغییرشرایط شگفت انگیزی در راه است . (یا محول الحول والاحوال) سردی ۳۰سال زمستان سیاه رجوی در تقدیر است . این بار قرار است سنت تکامل و قانونمندی و اراده حاکم برهستی به صورت دیگری رقم بخورد. الیس الصبح بقریب . بهار زندگی فراخواهد رسید و بعد از نوروز پیروز و خجسته این بار نحوست رجویها در سیزده ۹۱ در جشن آزادی خانواده ها که تمامی اسیران رها شده بدرخواهد شد. آری این وعده و سنت خدایی است .
اللیل اذا عسعس والصبح اذا تنفس، قسم به شب آنگاه که فرو رود و صبح آزادی و رهایی آنگاه که بدمد.


به بهاران به گل و سبزه درود

به آزادی عزیزان که میرسد از راه به ساز و سرود
درود  درود  درود
.....................................................

منبع:  انجمن نجات مرکز خوزستان
12 فروردین 1391
طبقه بندی: نجات یافتگان،  مناسبت ها، 
برچسب ها: سیزده بدر، عید نوروز، منافقین، اشرف، آزادی، رهایی، نجات، نوید رهایی، خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی