نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 26 فروردین 1391

منابع مطلع از همکاری تنگاتنگ و نزدیک اشغالگران آمریکایی با گروه تروریستی مجاهدین با وجود قرار داشتن این گروه در لیست به اصطلاح سیاه واشنگتن، پرده برداشتند. به گزارش شبکه خبری العالم، اشغالگران آمریکایی در زمینه ذخیره سازی مقادیر قابل توجه سوخت و سپردن طرح های بازسازی سود آور به گروه تروریستی مجاهدین در عراق کمک می کردند.

پایگاه اطلاع رسانی ندای حقیقت نیز به نقل از منابع مطلع محلی خاطرنشان کرد: آمریکا گروه تروریستی مجاهدین را با سابقه نزدیک به سه دهه خیانت، جنایت و همدستی با رژیم جنایتکار صدام و قرار داشتن در لیست سازمان های تروریستی، همواره مورد حمایت های گوناگون قرار می داد.

مشارکت دادن گروه تروریستی مجاهدین در بسیاری از پرو‍ژه های مهم بازسازی عراق بصورت مستقیم و یا از طریق شرکت های پوششی مربوط به این گروه طی سال ها حضور اشغالگران در عراق از اقدامات سری آمریکایی ها قلمداد می شود که سود و در آمد بسیاری را عاید این گروه کرد.

این مساله خود زمینه ساز بسط و توسعه نفوذ گروه تروریستی مجاهدین برای اجیر کردن تعداد زیادی از مقامات آمریکایی ،اروپایی و متاسفانه عراقی گردید.

کشف دهها هزارلیتر سوخت در ارودگاه تروریستی اشرف

یک منبع موثق محلی در شهر خالص که خواست نامش فاش نشود اعلام کرد: در بازرسی ها و حفاری های بعمل آمده در اراضی آزاد شده در عملیات 19 فروردین سال گذشته علاوه برکشف چندین گوردسته جمعی، 40 الی45 مخزن بزرگ 20 الی 30هزار لیتری سوخت عمدتا گازوئیل نیز کشف گردید و عملیات حفاری در این مناطق برای پرده برداری از سال ها حضور خیانت بار گروه مجاهدین همچنان ادامه دارد.

بر اساس اظهارات منابع مطلع، گروه تروریستی مجاهدین برای هشت سال مصارف گوناگون خود انواع سوخت را در پادگان تروریستی اشرف ذخیره کرده است.

آمریکا یکی از تامین کنندگان سوخت برای گروه تروریستی مجاهدین پیش از خروج خفت بار از عراق به شمار می رفت


......................
۱۳۹۱/۱/۲۵
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: اشرف، کشف سوخت، رجوی، امریکا منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی