نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نماینده العراقیه گفت: از دولت می خواهم تا نسبت به پرداخت غرامت به خانواد های قربانیانی که از سوی مجاهدین خلق (منافقین) متحمل ضرر شده اند اقدام کند و جنایتکاران را نیز به پای میز محاکمه بکشاند.

شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ / ۲۲ جمادی‌الاول ۱۴۳۳ / ۱۴ آوریل ۲۰۱۲

 

پس از افشای مناسبات العراقیه و فرقه رجوی توسط هابیلیان:

پس از افشاگری های چند روز اخیر سایت هابیلیان علیه اعضای لیست العراقیه و دریافت رشوه و حقوق ماهانه توسط آنها در قبال حمایت از حضور منافقین در عراق، یکی از اعضای این لیست روز گذشته و در اقدامی شتاب زده حمایت این جریان از گروهک منافقین را انکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) «عتاب الدوری» نماینده مجلس عراق و عضو فهرست العراقیه در گفتگو با خبرنگار سایت اشرف نیوز گفت: لیست العراقیه از حضور سازمان مجاهدین (منافقین) در عراق حمایت نمی کند و به رغم وجود اختلافات میان فراکسیون های مختلف از تصمیم برای اخراج آنها حمایت می کند.

نماینده العراقیه افزود: این لیست از حضور سازمان مجاهدین خلق که ضررهای فراوانی را به ملت عراق در جریان سرکوب استان های شمالی و جنوبی وارد کردند حمایت نمی کند.

الدوری با اشاره به سخنان و مطالبی که اخیرا پیرامون حمایت اعضای این لیست از منافقین برای ماندن در عراق منتشر شده گفت: این سخنان بی اساس است و العراقیه به دنبال چنین چیزی نیست.

نمایندگان و اعضای لیست العراقیه پیش از این بارها حمایت خود از گروهک تروریستی منافقین را اعلام کرده بودند و منافقین نیز در رسانه های خود با احترام و تمجید از این لیست یاد کرده اند.

نماینده العراقیه همچنین با اشاره به مخالفت قانون اساسی عراق با پناه دادن به گروههای تروریستی گفت: از دولت می خواهم تا نسبت به پرداخت غرامت به خانواد های قربانیانی که از سوی مجاهدین خلق متحمل ضرر شده اند اقدام کند و جنایتکاران را نیز به پای میز محاکمه بکشاند.

گفتنی است افشای خبر دریافت حقوق ماهانه توسط سخنگو و برخی از اعضای لیست العراقیه از سوی منافقین با هدف حمایت از حضور آنها در عراق در سایت هابیلیان، بازتاب گسترده ای در روزهای اخیر در میان رسانه های عراقی و برخی مطبوعات و شبکه های تلویزیونی منطقه داشته است.

...................................
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  قربانیان خشونت و ترور،  موضع عشایر عراق،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: العراقیه، مجاهدین، حامیان رجوی، اخراج مجاهدین، محاکمه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی