نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

 عضو پارلمان عراق :مجاهدین باید قبل از خروج در عراق محاکمە شوند. یک عضو پارلمان عراق محاکمە سران جنایتکار گروه تروریستی مجاهدین در داخل مرزهای عراق را خواستار شد."ریاض غریب" عضو ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد بر لزوم بر محاکمه اعضای گروه تروریستی مجاهدین قبل از خروج از عراق تاکید کرد.

 

مجاهدین باید قبل از خروج در عراق محاکمە شوند          تعداد بازدید:4  عضو پارلمان عراق در گفت‌وگو با فارس:
یک عضو پارلمان عراق محاکمە سران جنایتکار گروه تروریستی مجاهدین در داخل مرزهای عراق را خواستار شد.

"ریاض غریب" عضو ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد بر لزوم بر محاکمه اعضای گروه تروریستی مجاهدین قبل از خروج از عراق تاکید کرد.

 وی اظهار داشت: کسانی کە در زمان رژیم صدام علیە ملت عراق مرتکب جنایت شدەاند باید قبل از خروج از کشور در دادگاهی مستقل و عادل محاکمە شدە و بە سزای اعمال خود برسند.
غریب تصریح کرد: در سالهای قبل از سقوط رژیم دیکتاتور صدام ، گروه تروریستی مجاهدین جنایات بی شماری را علیه مردم عراق چە در کردستان و چە در مناطق شیعە نشین انجام دادە است ، بە همین دلیل عدم محاکمە آنها خیانت بە خانوادە قربانیان است.
 عضو پارلمان عراق مجازات سران منافق را پاسخی بە "مطالبات مردمی" عنوان کرد و گفت: محاکمە آنها خواست امروز ملت عراق است و دولت باید در این زمینە کوتاهی نکند.
 پیش از این انجمن دفاع از قربانیان عراقی جنایات گروه تروریستی مجاهدین فراخوان جمع آوری یک میلیون امضا برای محاکمه و اخراج اعضای سازمان تروریستی مجاهدین را اعلام کردە بود.
 چندی پیش چهارمین گروه از اعضای گروه مجاهدین به اردوگاه لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد به عنوان مقدمه ای برای اخراج نهایی آنها ، انتقال دادە شدند.
 بە گفتە منابع عراقی تاکنون ٣ هزار تن از اعضای مجاهدین بە این اردگاە منقتل شدەاند.
......................
۱۳۹۱/۱/۲۹
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: منافقین، محاکمه، پارلمان عراق، بغداد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی