نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پس از 17 سال استفاده تلفن همراه در ایران؛ بالاخره رجوی استفاده از تلفن همراه را آزاد کرد!

ترانزیت موقت ها می توانند در كلاس های آموزش فشرده طرز استفاده از موبایل (همراه مریم) شركت و گواهینامه دریافت كنند.در ضمن هرگونه تماس تلفنی با خانواده ممنوع و تحت تعقیب است.

تلفن همراه

چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ / ۲۶ جمادی‌الاول ۱۴۳۳ / ۱۸ آوریل ۲۰۱۲

سرکرده منافقین در پیامی به همه اعضای پادگان اشرف دستور داده تا قبل از اخراج کامل از این اردوگاه نحوه استفاده از رایانه و تلفن همراه را فرا بگیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از ندای حقیقت، با توجه به نزدیک شدن به زمان تعطیلی کامل پادگان اشرف، سرکرده منافقین قصد دارد تا از طریق آموزش های ابتدایی به اعضای فرقه خود از رسوایی های بیشتر جلوگیری کند.

بنا بر این خبر پس از اخراج ۱۶۰۰ نفر از اعضای منافقین معلوم شد که اداره فرقه ای گروهک منافقین و فضای بسته و ایزوله آن موجب شده که اعضای این پادگان با ابتدایی ترین تجهیزات و تکنولوژی ها بیگانه هستند.

اعضای خارج شده از پادگان اشرف نه تنها نحوه استفاده از لوازمی عمومی همچون رایانه و موبایل را نمی دانند، بلکه برخی از این افراد تا بحال تلفن همراه ندیده بوده و به طور کل از وجود این وسیله بی اطلاع بودند!

گفتنی است جدا شده های منافقین در سالهای گذشته بارها از شیوه اداره فرقه ای و مناسبات درونی این فرقه پرده برداشته و این واقعیت ها را که نقض آشکار حقوق بشر محسوب می گردد، افشا کرده بودند.

....................................

31/01/91

 
طبقه بندی: اشرف نیوز،  نقض حقوق اعضاء،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: منافقین، تلفن همراه، موبایل، رایانه، كامپیوتر، ترانزیت موقت، عراق، بغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی