نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 فروردین 1391

«سیمور هرش» ، مجاهدین را افرادی خواند که نیازی نیست کسی آنها را برای کشتن ترغیب کند، زیرا که خود آنها بسیار مشتاق کشتار ملت ایران هستند. «سیمور هرش» نویسنده مشهوری که تاکنون جوایزی همچون جایزه ادبی «پولیتزر» و «جورج ارول» را در پرونده خویش دارد، مجاهدین را افرادی خواند که نیازی نیست کسی آنها را برای کشتن ترغیب کند، زیرا که خود آنها بسیار مشتاق کشتار ملت ایران هستند.

سیمور هرش


وی ضمن اشاره به حمایت های انگلیس از مجاهدین و سایر گروههای مخالف در ایران گفت: این حمایتها هم اکنون هم از جانب ایالات متحده آمریکا و اسرائیل ادامه دارد.

هرش پس از پرسش مجری برنامه مبنی بر نوع بمبهای به کار رفته در ترور دانشمندان هسته ای ایران، تصریح کرد: این بمب ها به داخل نفوذ می کنند و در داخل منفجر می شوند، لذا کاربرد زیادی برای نیروهای دریایی SEAL (نیروهای ویژه و آموزش دیده دریا، هوا و زمین) برای انفجار کشتی ها در زیر آب دارد.

این نویسنده آمریکایی افزود: مجاهدین خلق هم از این بمب ها استفاده کردند زیرا در انفجار ژانویه (۲۰۱۲) انفجار در داخل (خودرو) صورت گرفت.

وی از این موضوع نتیجه گرفت که استفاده از این بمب ها توسط مجاهدین خلق و توسط نیروهای SEAL اتفاقی نیست، چرا که این نیروها از اجزای اصلی فرماندهی عملیات مشترک آمریکا هستند و یک مقام اطلاعاتی سابق آمریکا به وی گفته بود که دولت بوش در سال ۲۰۰۵ به اعضای این گروهک آموزش داده است.

هرش در ادامه گفت: از یک افسر ارشد شنیدم که این آموزش ها علاوه بر مخابرات و استفاده از رمز و تاکتیکهای نظامی شیوه های بازجویی را هم شامل می شده است.

وی که از اولین نویسندگانی است که راجع به برنامه هسته ای ایران مطلب نگاشته است، ضمن اشاره به اینکه ایران در حال ساخت بمب هسته ای نیست، گفت: دانشمندان ایران صرفا به دنبال غنی سازی اورانیوم هستند و نه ساخت بمب هسته ای، پس ما در آنجا (ایران) چه می کنیم؟ چرا اینقدر فشار بر ایران وارد می کنیم؟ چرا اینقدر از بمب گزاری ها و انفجارها در ایران که شاید کار خود ما باشد لذت می بریم؟


......................
۱۳۹۱/۱/۳۰
طبقه بندی: افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: مجاهدین خلق، تروریست، سیمور هرش، نگاه، دیدگاه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی