نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعلام جدائی آقای سیروس مرسل پور از فرقه تروریستی رجوی

من در جریان وقایع روزهای 6 و7 مرداد 1388 و همینطور 19 فروردین90 مورد اصابت گلوله قرار گرفتم که بر اثر ضایعات ناشی از آن دچار پارگی شکم شدم و نیاز جدی و مبرم به عمل جراحی پیدا کردم. با وجود اینکه امکان عمل جراحی در خارج از پادگان اشرف فراهم بود و طی این مدت چند تن از دوستان من که از دردهای مشابه رنج میبردند مورد عمل جراحی در بیمارستان قرار گرفتند...

آقای سیروس مرسل پو از اعضای فرقه رجوی

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و یکم آوریل 2012


           آقای سیروس مرسل پو از اعضای فرقه رجوی

که اخیرا توانسته است رهائی خود را باز یابد، طی بیانیه ای خطاب به هموطنانش که در اختیار بنیاد خانواده سحر قرار داده، جدائی خود از این فرقه را رسما اعلام نموده است.

متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

با سلام خدمت شما هموطنان عزیز
من سیروس مرسل پور فریب تبلیغات پر سر و صدای سازمان مجاهدین خلق را خوردم و در فروردین سال 1383 به پادگان اشرف در عراق رفتم.
من بدینوسیله میخواهم جدایی خودم از فرقه رجوی را به دلایل زیر اعلام کنم. باشد که شما خود قضاوت کنید، چرا که وجدان عمومی جامعه بهترین قاضی است.
من در جریان وقایع روزهای 6 و7 مرداد 1388 و همینطور 19 فروردین90 مورد اصابت گلوله قرار گرفتم که بر اثر ضایعات ناشی از آن دچار پارگی شکم شدم و نیاز جدی و مبرم به عمل جراحی پیدا کردم.
با وجود اینکه امکان عمل جراحی در خارج از پادگان اشرف فراهم بود و طی این مدت چند تن از دوستان من که از دردهای مشابه رنج میبردند مورد عمل جراحی در بیمارستان قرار گرفتند، اما به بهانه های واهی از قبیل اینکه عازم لیبرتی هستیم از رفتن من برای عمل جراحی ممانعت بعمل آوردند. من از آنها درخواست رفتن به لیبرتی کردم که باز هم با مخالفت بی دلیل آنها مواجه شدم .
متاسفانه من از این رفتار تبعیضگرایانه پی به عدم اعتمادشان بخودم بردم که این خود دردی مضاعف بر درد بیماری من شد. وقتی که موضوع را طرح کردم و اصرار ورزیدم که برای عمل جراحی اعزام گردم با حکم اخراج (که حالا نشان افتخار و پایداری 9ساله من می باشد) مواجه گردیدم و مرا با همان وضعیت تحویل پلیس عراق دادند و از سر خودشان باز نمودند.
قضاوت را به شما و ادامه مطلب را به مجالی دیگر واگذار می نمایم.
سیروس مرسل پور
بغداد – 20 آوریل 2012

02/02/90
طبقه بندی: اشرف نیوز،  نجات یافتگان،  اعلام جدایی ، 
برچسب ها: سیروس مرسل پور، اعلام جدایی، بازگشت، جدایی، رهایی، آزادی، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی