نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

...در این آگهی فهرستی از انواع وسایل مهندسی، سیستم های حرارتی و برودتی مخصوص سالن های بزرگ، انواع خودرو از جمله کامیون، اتوبوس و سواری، انواع مولدهای برق، لوازم آشپزخانه، سیستم های حرفه ای ضبط صدا و فیلم برداری، لوازم کارگاه های صنعتی، لوازم پزشکی و بیمارستانی و انواع تجهزات چاپخانه ای برای فروش درج شده است...

دزدی

هابیلیان به نقل از المشرق، بیست و یکم آوریل 2012

منافقین با درج آگهی در یک روزنامه عراقی به دنبال فروش لوازمی هستند که در طول ۲۵ سال گذشته از ملت عراق به یغما برده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، گروهک تروریستی منافقین با درج آگهی مزایده در شماره پنج شنبه گذشته روزنامه «المشرق عراق»، به دنبال فروش لوازم و ادواتی است که متعلق به ملت عراق است و از دیکتاتور سابق این کشور در قبال مزدوری هدیه گرفته است.

در این آگهی فهرستی از انواع وسایل مهندسی، سیستم های حرارتی و برودتی مخصوص سالن های بزرگ، انواع خودرو از جمله کامیون، اتوبوس و سواری، انواع مولدهای برق، لوازم آشپزخانه، سیستم های حرفه ای ضبط صدا و فیلم برداری، لوازم کارگاه های صنعتی، لوازم پزشکی و بیمارستانی و انواع تجهزات چاپخانه ای برای فروش درج شده است.

آگهی دهندگان با درج یک پست الکترونیک از مشتریان خواسته اند تا به منظور هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با این آدرس اینترنتی تماس حاصل کنند.

بر پایه این خبر اقدام قانونی دولت عراق در جلوگیری از انتقال لوازم و ادوات اضافی به خارج از پادگان اشرف در زمان اخراج، منافقین را برآن داشته تا برای فروش این اقلام اقدام نمایند.

با توجه به موضع مسئولین عراقی که پیش از این اعلام کرده بودند که تمامی لوازم پادگان اشرف متعلق به ملت عراق است و منافقین حق انتقال آنها را به خارج از این کشور ندارند، باید منتظر برخورد دولت عراق با این اقدام بود.

گفتنی است در طول ۲۵ سال حضور غیر قانونی منافقین در عراق، رژیم صدام انواع کمک های مالی و تسلیحاتی را در اختیار این گروهک قرار داده که از جمله آنها می توان به اعطای ۳۶ میلیون بشکه نفت و واریز ماهانه ۳۰ میلیون دلار به حساب های بانکی منافقین در داخل و خارج عراق اشاره کرد.
طبقه بندی: اشرف نیوز،  افشاگری، 
برچسب ها: آگهی فروش، اموال عراقی، بیت المال عراق، منافقین، دزدی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی