نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391

بر اساس قانون اساسی عراق حضور گروههای تروریستی از جمله گروه مجاهدین - که نقش زیادی در آزار و اذیت ملت عراق به ویژه اهالی استان دیالی داشته است- ممنوع است.این گروه علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد...

 نماینده پارلمان عراق:

 

یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به اقدامات گروه تروریستی مجاهدین علیه مردم کشورش، حضور آنها را بر خلاف قانون اساسی عراق دانست.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های عراقی، "ندی الجبوری" عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق گفت : عراق با ادامه حضور گروه مجاهدین که ضرر و زیان زیادی به آن زده است موافق نیست.

 

این عضو فهرست العراقیه بیان کرد: نظام جدید درعراق با رژیم بعثی سابق تفاوت زیادی دارد و حضور این گروه به نفع عراق و روند سیاسی آن نیست.

 

الجبوری اعلام کرد:  بر اساس قانون اساسی عراق حضور گروههای تروریستی از جمله گروه مجاهدین - که نقش زیادی در آزار و اذیت ملت عراق به ویژه اهالی استان دیالی داشته است- ممنوع است.

 

گروه تروریستی مجاهدین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد) را به عنوان مقر خود برگزید. این گروه علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد، در پی توافق دولت عراق و سازمان ملل متحد، انتقال ساکنان اردوگاه اشرف(عراق جدید) به لیبرتی در حومه بغداد در چند مرحله انجام می شود.

  

......................

07/02/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  پارلمان عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: نمایند عراق، اخراج منافقین، قانون، تروریست، نوید رهایی، پارلمان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی