نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 8 اردیبهشت 1391

یكی دیگر از عناصر فریب خورده گروهك تروریستی منافقین و از اعضای باسابقه آن، با عبور از موانع حفاظتی اردوگاه موقت این گروهك درنزدیكی فرودگاه بغداد، خود را تسلیم نیروهای پلیس عراق كرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبری العالم به نقل از پایگاه خبری "ندای حقیقت" در بغداد، این عضو جدا شده از گروهك تروریستی منافقین كه بعد از ظهر چهارشنبه (6 اردیبهشت) موفق به فرار از اردوگاه این گروهك شد، علی نجاتی نام دارد و از عناصر قدیمی منافقین به شمار می رود.

 وی پس از تسلیم خود به نیروهای عراقی مستقر در محوطه بیرونی اردوگاه موفقت گروهك منافقین در نزدیكی فرودگاه بغداد، سران این گروهك را جنایتكار و سارق اموال عمومی مردم عراق توصیف كرد.

این عضو جدا شده از گروهك تروریستی منافقین اعلام كرد كه سالها برای این فرقه به عنوان مترجم كار كرده ام و در بسیاری از جلسات شخصا حضورداشتم اسرار بسیاری از خیانت وجنایت این گروهك را در سینه دارم.

وی افزود: آنها نه تنها به كشور خود خیانت كرده اند بلكه با همدستی برخی جریانات سیاسی در عراق اموال عمومی مردم مظلوم عراق را چپاول كرده اند و امروز ادعا می كنند كه این اموال مربوط به آنهاست .

با فرار این عضو قدیمی گروهك تروریستی منافقین از اردوگاه موقت در نزدیكی فرودگاه بغداد، این دومین نفر از اعضای این گروهك تروریستی است كه طی چند روز گذشته خود را از اسارات این فرقه آزاد می كند.

در روز سی و یكم فروردین ماه سال جاری نیز احسان بیدمی با فرار از اردوگاه موقت منافقین، خود را از اسارت این گروهك تروریستی راهانید.

براساس گزارش های رسیده اوضاع در اردوگاه موقت گروهك تروریستی منافقین بحرانی و تدابیر حفاظتی وی‍ژه ای از سوی سركردگان این گروهك برای جلوگیری از فرار عناصر آن بكار گرفته شده است.

گروهك تروریستی منافقین اخیرا با انتشار بیانیه ای خواستار تحویل اموال منقول و به غارت برده از مردم مظلوم عراق واقع در اردوگاه اشرف شده است.

گروهك تروریستی منافقین همچنین دارایی های غیر منقول موجود در پایگاه تروریستی اشرف را بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار برآورد كرده و خواستار دریافت این مبلغ از دولت عراق شده است.

در همین حال عدی الخدران، فرماندار شهرستان الخالص در استان دیالی روز پنجشنبه (اردیبهشت) در گفتگو با روزنامه اینترنتی "الاستقامه" گفت: قرار بود آخرین گروه از اعضای گروهك تروریستی منافقین در روز چهاردهم ماه جاری میلادی از اردوگاه اشرف منتقل شوند. اما برخی از رهبران سیاسی عراق در بغداد كه سابقا عضو حزب منحله بعث بوده اند مخالف انتقال و فرستادن آنها به خارج از عراق هستند و این امر باعث شده است كه روند انتقال به زمان دیگری موكول شود

------------------------------------------------
1391, اردیبهشت 8 - 11:57
طبقه بندی: اشرف نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: فرار علی نجاتی، علی نجاتی بغداد، فرار از فرقه، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی