نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با توجه به این که « حمایت مادی » از گروه های تروریستی [ در ایالات متحده، مانند بسیاری دیگر از کشورها ] جرم محسوب می شود، چرا تقریباً دو ماه پس از آن که اعلام شد اد رندل، فرماندار سابق پنسیلوانیا، به دلیل حمایت از چنین گروهی مورد بازجویی قرارگرفته است، دادگاهی علیه وی اعلام جرم نمی کند؟...

سیتی پیپر*/ ترجمۀ ایران دیدبان

در سال های اخیر، رندل چندین بار در حمایت از سازمان مجاهدین خلق سخنرانی کرده است. فقط در یکی از این سخنرانی ها، وی برای ده دقیقه حرف زدن 20 هزار دلارگرفته است؛ همچنین وی را بارها با پرواز فرست کلاس به اروپا فرستاده اند تا در حمایت از خارج کردن گروه تروریستی سازمان مجاهدین از فهرست سازمان های تروریستی خارجی وزارت خارجۀ آمریکا سخنرانی کند. چنین اقداماتی احتمالاً در تعریف باز دولت اوباما از « حمایت مادی » از تروریست ها جا می گیرد.

اد رندل ، اما، این اتهام را « مضحک » می داند. وی می گوید: « ما فقط از طرف مجاهدین خلق سخن گفته ایم. شما روزنامه نگاران خوب می دانید که در آمریکا کسی نمی تواند جلوی آزادی بیان را بگیرد.»

 در آمریکا کسی نمی تواند جلوی آزادی بیان را بگیرد، اما دادگاه عالی این کار را کرده است و مسلمانان را به خاطر مواردی با میزان اهمیت کمتر محاکمه کرده است: یک فروشندۀ تلویزیون ماهواره ای را به دلیل تبلیغ شبکۀ تلویزیونی حزب ا... به پنج سال حبس محکوم کردند و یک نفر را به خاطر این که در اینترنت، تیراندازی به سربازان آمریکایی مهاجم را کار درستی قلمداد کرده بود به دادگاه کشاندند.

رندل در ادامه می گوید: « اگر علیه من اعلام جرم کنید، باید 67 آمریکایی دیگر که از سازمان مجاهدین حمایت کرده اند، اعم از ژنرال هایی که در عراق خدمت کرده اند؛ جیمز جونز، نخستین مشاور امنیت ملی پرزیدنت اوباما؛ مایکل موکازی، دادستان کل سابق؛ لوییز فری، رئیس پیشین اف بی آی و مابقی ( شامل جان بولتن، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل؛ رادولف جولیانی، هاوارد دین و دیگران ) را هم دادگاهی کنید. »

ما هم از دستگاه قضایی [ ِآمریکا ] می خواهیم علیه رندل، و دیگران، اعلام جرم کند- یا قانون منع« حمایت مادی » از تروریست ها را ملغی نماید.

* City Paper

......................

۱۳۹۱/۲/۱۶
طبقه بندی: افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: ادرندل، نگاه، تروریست، مجاهدین امریکا، منافین، حامی تروریست، روزنامه نگار، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی