نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

9 نفر از منافقین نیز اخیرا به صورت شخصی از اشرف خارج شده و در انتظار پرونده سازی های کمیسیون عالی پناهندگان نشده اند. این عده که در خواست ورود به ایران را دارند، اکنون در بغداد هستند و برای ورود به ایران باید پروسه ای را طی و مصاحبه هایی با صلیب سرخ داشته باشند...

 

 

خبرگزاری مهر، هفتم می 2012

 

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت:9 نفر از منافقین اخیرا به صورت شخصی از اشرف خارج شده ، در بغداد به سر می برند و برای ورود به ایران مشغول طی پروسه مصاحبه با صلیب سرخ هستند.
حسن دانایی فر، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سفر علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دعوت از بروجردی حدود سه ما پیش از طرف رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس عراق صورت گرفت که به دلیل فضای انتخاباتی در کشور این سفر به تعویق افتاده و در هفته جاری انجام شد.
وی با اشاره به دیدارهای بروجردی با مسئولین عراقی ، افزود: بروجردی دو جلسه با اعضای کمیسیون ملی وسیاست خارجی عراق داشته ، جلساتی نیز با وزیر خارجه و رئیس پارلمان عراق داشته و امروز نیز دیداری با نخست وزیر عراق خواهد داشت.
دانایی فر، موضوع مذاکرات را نیز مربوط به روابط بین دو کشور و از جمله مذاکرات 1+5 که قرار است در بغداد برگزار شود، عنوان کرد و افزود: مذاکرات بروجردی در راستای مباحث دو جانبه دو پارلمان بود که موضوعات مهمی نیز در مورد روابط بین دوکشور در این مذاکرات مطرح شد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق همچنین در ارتباط با درخواست هزار نفر از منافقین برای بازگشت به ایران ، تصریح کرد: در حال حاضر منافقین در حال انتقال از کمپ اشرف هستند و در مورد منافقینی که تمایل دارند از عراق خارج شوند پس ازانتقال کامل تصمیم گیری می شود.  وی بااشاره به اینکه در مرحله انتقال به لیبرتی منافقین باید فرم هایی را پر کنند و کمیسیون عالی پناهندگان شرایط آنها را بررسی کند، اظهار داشت: پرونده کسانی که می خواهند به ایران بیایند نیز در اختیار کمیسیون عالی پناهندگان است و متقاضیان باید مصاحبه هایی با این کمیسیون داشته باشند.

دانایی فر تصریح کرد: 9 نفر از منافقین نیز اخیرا به صورت شخصی از اشرف خارج شده و در انتظار پرونده سازی های کمیسیون عالی پناهندگان نشده اند. این عده که در خواست ورود به ایران را دارند، اکنون در بغداد هستند و برای ورود به ایران باید پروسه ای را طی و مصاحبه هایی با صلیب سرخ داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: ما در گذشته نیز اعلام کرده ایم که مشکلی برای ورود این افراد به ایران نداریم، مگر عده ای که در کشور دارای پرونده قضایی هستند و شاکیان خصوصی دارند.
دانایی فر در پایان از سفر هفته آینده علی نیکزاد، وزیر مسکن، راه و شهرسازی و همچنین عزت الله ضرغامی، رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد و تصریح کرد: اکنون نیز وزیر کار و امور اجتماعی عراق در ایران است.
-----------

نوید رهایی 19/02/91

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: بازگشت، جداشده، منافقین، ایران، دانایی فر، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی