نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرار مجتبی هاشمی و مجید محمدی

...  دو نفر دیگر از اعضای فرقه تروریستی رجوی در روز سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته از کمپ ترانزیت (لیبرتی) فرار کردند. این 2 که مجتبی هاشمی و مجید محمدی نام دارند در اظهارات اولیه خود فشار، عدم آزادی، تناقض و شرایط سخت فرقه‌ای را مهمترین دلایل خود برای فرار از این فرقه تروریستی عنوان کردند.

 فرار

موج فرار از تشکیلات منافقین همچنان ادامه دارد

خبرگزاری فارس به نقل از ندای حقیقت، چهاردهم می 2012

خبرگزاری فارس: 2 نفر دیگر از اعضای فرقه تروریستی منافقین در روز سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش از کمپ ترانزیت (لیبرتی) فرار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل پایگاه اطلاع رسانی ندای حقیقت، 2 نفر دیگر از اعضای فرقه تروریستی منافقین در روز سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته از کمپ ترانزیت (لیبرتی) فرار کردند.

این 2 که مجتبی هاشمی و مجید محمدی نام دارند در اظهارات اولیه خود فشار، عدم آزادی، تناقض و شرایط سخت فرقه‌ای را مهمترین دلایل خود برای فرار از این فرقه تروریستی عنوان کردند.

با فرار این 2 ، تعداد اعضای فراری سازمان منافقین مستقر در کمپ ترانزیت طی یک هفته گذشته به 5 نفر رسید.

بر پایه این گزارش اسامی 3 نفری که در تاریخ 19 اردیبهشت توانسته بودند با پشت سر گذاشتن موانع ایجاد شده و شکستن حصار حفاظت تشکیلاتی، خود را از چنگال فرقه تروریستی رجوی رها سازند، عبارتند از: حسن یزدی، شهاب کریمی و میثم پناهی.

 

رجوی انتقاد از آمریکا را برای اعضای فرقه ممنوع کرد

خبرگزاری فارس به نقل از هابیلیان، چهاردهم می 2012

خبرگزاری فارس: سرکرده منافقین در پیامی محرمانه از اعضای فرقه و همچنین شورای رهبری این گروهک خواست تا دیگر به آمریکا انتقاد نکنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، سرکرده منافقین ضمن برخورد شدید با اعضای شورای ملی مقاومت به خاطر انتقاد به آمریکا، آینده این گروهک را در گرو تصمیم وزارت امور خارجه آمریکا دانست.

سرکردگان منافقین که این روزها فرقه خود را در حال احتضار می‌بینند، از بی نظمی و رعایت نکردن اصول تشکیلاتی و حفاظتی به شدت انتقاد کرده و ادامه انتقادهای اعضای این فرقه در اروپا علیه دولت آمریکا را عامل بدبختی بیشتر منافقین دانسته‌اند.

این در حالیست که اعضای این گروهک که مدتهاست سعی می‌کنند به نحوی وزارت خارجه دولت آمریکا را برای خروج از لیست سازمان‌های تروریستی متقاعد سازند، وقتی با صحبت‌های وکیل وزارت خارجه آمریکا مبنی بر احتمال مسلح بودن منافقین روبه رو شدند، در محافل پوششی خود و در دیدار با نمایندگان پارلمان اروپا، وی را مورد انتقاد قرار دادند.

-----------

 25/02/91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: فرار از فرقه، مجتبی هاشمی، مجید محمدی، منافین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی