نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1391

فاطمه علیزاده اهل كرمانشاه و متولد 1347 بود. او برادرش را در سال 1366 در جریان عملیاتهای موسوم به عملیاتهای گردانی در منطقه كرمانشاه از دست داده بود. خود او 1368 به سازمان پیوست و اولین بار او را در سال 1368 در لشكر 15 (محمود قائمشهر) دیدم که تازه پیوسته بود.

فاطمه علیزاده

 محمد ب، فریاد آزادی، پاریس، بیست و دوم می 2012

فاطمه علیزاده اهل كرمانشاه و متولد 1347 بود. او برادرش را در سال 1366 در جریان عملیاتهای موسوم به عملیاتهای گردانی در منطقه كرمانشاه از دست داده بود. خود او 1368 به سازمان پیوست و اولین بار او را در سال 1368 در لشكر 15 (محمود قائمشهر) دیدم که تازه پیوسته بود. با لهجه شیرین كرمانشاهی اش با اغلب بچه ها روابط دوستانه ای برقرار می كرد و بقول معروف آدم خوش مشربی بود.

بعد از آن هر از چند گاهی او را در مراسمها و برنامه های عمومی می دیدم. سالها بعد 1373 مجددا با او در ستاد آموزش (تخصصی) در یك جا قرار گرفتم. فاطمه جزو چند زنی بود كه برای آموزش هلی كوپتر رفته بود و قبول شده بود و جزو یگان هوایی محسوب می شد. یگان هوایی هم آن موقع بخشی از ستاد آموزش محسوب می شد.

فاطمه در ستاد آموزش فرمانده یگان بود. و با روحیه شاداب و سرحالی كه داشت با اغلب بچه ها دوست بود و بچه ها هم همه او را دوست داشتند. اوایل دیماه 73 متوجه شدیم كه از فاطمه خبری نیست. از هركس می پرسیدیم خبری از او نداشت. به لحاظ تشكیلاتی هم به نفرات یگانش هیچ چیزی اعلام نكرده بودند كه فرمانده اشان عوض شده و یا فرمانده جدیدشان كیست.

بهرحال جریانات سال 73 پیش آمد و دستگیریهای گسترده در سازمان مجاهدین اتفاق افتاد و اینجانب نیز از جمله كسانی بودم كه به جرم واهی نفوذی گری برای رژیم جمهوری اسلامی دستگیر شدم. در آنجا با خیلی از نفراتی كه در آنجا مثل من زندان بودم صحبت كردم . كه البته شرح آن در این مختصر نمی گنجد آنرا به زمانی دیگر و فرصتی بهتر واگذار می كنم.

سرانجام پس از دو ماه ما از زندان آزاد شدیم و این درحالی بود كه از ما با تاكید خواستند كه در مورد این موضوع با هیچكس حتی با مسئول خودمان نیز صحبت نكنیم. ولی پچ پچهای بین بچه ها باعث شد كه اخبار و تحولات آن در همه سازمان پر شود و در مورد نفراتی كه در این جریان دستگیر شده بودند نیز حدس و گمانهایی زده می شد. و اما در مورد فاطمه كه مورد بحث ماست:

وقتی من از زندان آزاد شدم همچنان فاطمه برنگشته بود فاطمه جزو اولین كسانی بود كه بازداشت شده بود. زندان زنان در مجموعه ای كوچك و مستقل در پشت آشپزخانه آماد و ترابری بود. بازجوهایی متعددی كه بیشتر آنها نیز زنان بودند در آنجا به بازجویی و شكنجه زنان می پرداختند از جمله شكنجه گرانی كه قطعا مطمئن هستم «پری رحیمی» بود. از زمانی كه فاطمه دستگیر شد تا اولین باری كه او را دیدم شش الی هفت ماه طول كشید.

از میان همه آنهایی كه دستگیر شده بودند می گفتند كه برخی واقعا نفوذی ایران بوده اند از آن میان «فاطمه علیزاده» را نیز می گفتند، من در این رابطه نظر مشخصی ندارم ولی این را از زبان چند نفر دیگر شنیدم. من چند ماه بعد فاطمه را در یك برنامه عمومی دیدم بسیار بسیار در هم شكسته بود و آن شادابی و سرحالی را كه در او سراغ داشتم دیگر ندیدم.

سالهای سال بعد وقتی كه من دیگر سالها از مجاهدین جدا شده بودم در سایتهایشان خبری خواندم كه بسیار متأثر شدم. فاطمه علیزاده دچار سرطان شده بود. سازمان برای اینكه علیه نیروهای عراقی از آن بهره برداری سیاسی كند از سرطان او نیز استفاده كرد و متاسفانه فاطمه علیزاده در گذشت. عكس زیر مربوط به زمانی است كه او دچار سرطان بوده است:

محمد ب. عضو پیشین مجاهدین
22 می 2012


فاطمه علیزاده

 
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  قربانیان خشونت و ترور،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: فاطمه علیزاده، اشرف، زندان، شکنجه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی