نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1391

توفیق سلیمانی، جلال کریمپور 

محمد حمادی

... امروز سه شنبه دو نفر از اعضای فرقه جهنمی رجوی به نام های توفیق سلیمانی از اهالی سنندج و جلال کریمپور از اهالی کرمان تحویل نیروهای عراقی در پادگان اشرف شدند و به این صورت رهائی خود را بعد از سالیان باز یافتند. از قرار معلوم کسانی که در اشرف مانده اند از جمله کسانی هستند که کمترین اعتماد به آنها برای اعزام به لیبرتی وجود نداشته و فرقه خود پیشاپیش آنها را به نیروهای عراقی معرفی مینماید. همچنین یک نفر دیگر به نام محمد حمادی توانست از اردوگاه ترانزیت لیبرتی فرار کرده و خود را به نیروهای عراقی برساند و آزاد گردد. او و سایر دوستانش فعلا در هتلی در بغداد مهمان دولت عراق هستند تا مراحل قانونی خود را طی نمایند ...

 


بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و سوم می 2012

امروز سه شنبه دو نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق به نام های توفیق سلیمانی از اهالی سنندج و جلال کریمپور از اهالی کرمان توسط مسئولین فرقه رجوی تحویل نیروهای عراقی در پادگان اشرف شدند و به این صورت رهائی خود را بعد از سالیان باز یافتند.

از قرار معلوم کسانی که در اشرف مانده اند از جمله کسانی هستند که کمترین اعتماد به آنها برای اعزام به لیبرتی وجود نداشته و فرقه خود پیشاپیش آنها را به نیروهای عراقی معرفی مینماید. امید است این روند همچنان ادامه یابد و در آینده شاهد آزادی افراد باز هم بیشتری باشیم.

همچنین یک نفر دیگر به نام محمد حمادی توانست از اردوگاه ترانزیت لیبرتی فرار کرده و خود را به نیروهای عراقی برساند و آزاد گردد. او و سایر دوستانش فعلا در هتلی در بغداد مهمان دولت عراق هستند تا مراحل قانونی خود را طی نمایند.

در ضمن لازم به ذکر است که قربانعلی حسین نژاد و مجید محمدی که جدائی آنان از فرقه رجوی اخیرا در سایت سحر اعلام گردید از پادگان اشرف بودند اما مورد اخیر از کسانی است که به لیبتری اعزام شده و توانسته است از آنجا آزاد گردد.

خبرهای بیشتر را متعاقبا به اطلاع خواهیم رساند.

اخیرا ایمیلهائی داشتیم و انتقاداتی شده بود مبنی بر اینکه چرا سایت سحر فعال نیست و به موقع اطلاع رسانی نمیکند. لازم به ذکر است که مشغله ما در بغداد و در خصوص خانواده ها و جداشدگان فوق العاده زیاد است و روزی نیست که ملاقاتی نداشته باشیم یا نامه نگاری ننمائیم و تمام تلاش ما اینست که کارهای حقوقی و صنفی و غیره که بر عهده مان است را به نحو احسن انجام دهیم.

هدف اصلی ما اینست که خانواده هائی که در شهرک آزادی در مجاورت پادگان اشرف مستقر هستند و تنها برای دیدار با عزیزانشان رنج سفر را بر خود هموار نموده اند بتوانند به مقصود چندین ساله خود با توجه به شرایط جدید برسند و ما تلاش میکنیم به هر نحو شده از این هدف فاصله نگیریم و هر کاری که ممکن است در این رابطه انجام دهیم.

البته انتقاد کم کاری سایت سحر کاملا وارد است و تلاش میکنیم که این نقیصه را به هر صورت ممکن برطرف نمائیم.

هیئت مدیره بنیاد خانواده سحر
بغداد – 22 مه 2012

--------------

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: فرار، اشرف، جدایی، لیبرتی، ترانزیت موقت، جلال کریمپور، توفیق سلیمانی، محمد حمادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی