نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی آب پاکی را روی دست منافقین ریخت...

سرکرده منافقین خطاب به اعضای باند خود اعلام گفت: خیلی زور بزنم فقط برای ۳۰۰ نفر از شما، آنهم در اروپا و فرانسه می توانم پناهندگی بگیرم و بقیه هم خودشان باید گلیمشان را از آب بیرون بکشند. 

رجوی


6 خرداد ۱۳۹۱ / ۰۵ رجب ۱۴۳۳ / ۲۶ می ۲۰۱۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، سرکرده باند تروریستی منافقین که روزگاری معتقد بود «اگر کوه های بجمبند، اشرف از جای خود تکان نخواهد خورد» حالا و با گذشت مدتی از آغاز انتقال اعضای فرقه اش به کمپ لیبرتی، در خصوص پناهندگی اعضای فرقه اش می گوید: فقط برای ۳۰۰ نفر، آنهم کسانی که قابلیت های انقلابی بودنشان را حفظ کنند، پناهندگی می گیرم.

وی به تازگی اعلام کرده: «ساکنان اشرف همه باید بروید و در این امر تردید نکنید که می روید و خواهید رفت.» اما اینکه ماندن فرقه رجوی در اشرف و عراق از چه جهت حائز اهمیت است، باید گفت سرکرده متوهم منافقین معتقد است حضور در اشرف می تواند ظرف ایدئولوژیکی، سیاسی، تشکیلاتی را از خطر فروپاشی مصون و قابلیت های مورد نظر از جهات نظامی را حفظ سازد و دوم اینکه رجوی چنانچه برای اعضای شورای رهبری فرقه اش تأکید کرده، خطر حمله آمریکا به ایران قطعی است.

سرکرده متوهم منافقین معتقد است مسائل و چالش های بین آمریکا با ایران حول مسئله هسته ای، حقوق بشر، حمایت از فلسطین و … راه حل دیپلماسی و سیاسی ندارد و لاجرم به رودرویی نظامی آمریکا با ایران منجر خواهد شد و وی بر این باور است که نقش و جایگاه سازمان برای آمریکا در چنین موقعیتی حائز اهمیت است، زیرا آمریکایی ها می دانند و می توانند که از سازمان در هر شرایطی به عنوان چماق علیه ایران استفاده کنند.

او می افزاید: در این شرایط، بخصوص به دلیل قابلیت های چند وجهی نظامی، جاسوسی، جغرافیایی، اقلیمی و تروریستی که سازمان (منافقین) دارد، چاره ای جز استفاده از آنها برای آمریکا باقی نمی ماند، به همین دلیل آنها باید و تا زمان فرارسیدن این رودررویی به هر قیمت و حداقل در خاک عراق باقی بمانند.

جالب اینجاست که رجوی ظاهرا فکر همه جا را کرده و تأکید کرده مسئله جابجایی و انتقال بدنه به کشور ثالث و گرفتن پناهندگی آنقدر به زمان نیازمند است که کمیساریا و دیگر نهادهای مرتبط، اگر خیلی زرنگ باشند و بجنبند در سال فقط می توانند مقدمات انتقال و گرفتن پناهندگی تنها برای سی نفر را انجام بدهند.

......................

 
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: رجوی، اعضای قرقه، پناهندگی، نوید رهایی، اروپا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی