نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از جداشدگان فرقه رجوی افشا کرد

... سرکردگان فرقه رجوی در کمپ ترانزیت برای جلوگیری از جدایی اعضای سازمان و افشای ماهیت اصلی این فرقه،اجازه نمی‌دهند هیچگونه وسایل و اسناد شخصی را فرد در جریان مصاحبه با کمیساریا همراه خود داشته باشد. بنا به دستور سرکردگان فرقه رجوی اعضایی که اسامی آنها در ریل خروج از لیبرتی قرار دارد موظفند پس از انجام مصاحبه و گفت‌وگو با نماینده کمیساریا در بازگشت به کمپ، ضمن ارائه گزارش مشروح مصاحبه خود با کمیساریا، با شرکت در نشست‌های ایدئولوژیکی (غسل هفتگی) هرگونه شبهه و تردید ایجاد شده در ذهن و افکار خود را مطرح، وروح و روان خود را مجددا تطهیر کنند ...

فرقه رجویآقای مجید محمدیفرقه رجوی


خبرگزاری فارس به نقل از ندای حقیقت، بیست و هفتم می 2012

مسئولین سازمان در کمپ لیبرتی برای افرادی که در ریل مصاحبه جهت خروج از این کمپ قرار می‌گرفتند، خطوط قرمز سازمان را ترسیم و به آنها یادآور می‌شدند که چطور رفتاری در مقابل گزارشگران داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی "ندای حقیقت"، مجید محمدی یکی از اعضای سازمان منافقین که در تاریخ 91/2/20 توانست با فرار از کمپ لیبرتی خود را از چنگال فرقه تروریستی منافقین رها کند، ضمن اعلام برائت از منافقین، در اظهارات کم سابقه‌ای به تشریح ریل خروج اعضاء از کمپ لیبرتی و راهبرد سازمان منافقین در هنگام مصاحبه اعضاء با کمیساریای عالی پناهندگان پرداخت.

وی در این باره گفت: مسئولین سازمان در کمپ لیبرتی به افرادی که در ریل مصاحبه جهت خروج از این کمپ قرار می‌گرفتند، همواره تأکید می‌کردند که لازم نیست نحوه حقیقی ورود خود به سازمان را در برگه‌های مصاحبه برای کمیساریا را بازگو کنید. بهتر است برای دریافت پناهندگی بگویید ما از ابتدا با جمهوری اسلامی مشکل داشته‌ایم و حکومت ایران به دلیل این تعارض ما با نظام اقدام به زندانی کردن پدر و مادر و وابستگان ما می‌کرد. به همین جهت ما زیر فشار زیادی بودیم که نهایتاً مجبور به فرار و پیوستن به سازمان شدیم. به این طریق پناهدگی سیاسی شما بهترین وجهه را پیدا خواهد کرد.

طبق اظهارات این عضو سابق، مسئولین سازمان نفاق در کمپ لیبرتی قبل از مصاحبه افراد با نماینده کمیساریا حدود چندین ساعت اقدام به توجیه افراد می‌کردند، ابتدا توصیه‌های عمومی صورت می‌گرفت از جمله اینکه: 1. همواره ریلکس بوده و بر خود تسلط کافی داشته باشید. 2. دقت داشته باشید که به اختصار صحبت کرده و گفتگویتان طولانی نشود. 3. احترام طرف مقابل را نگه دارید و همواره طوری صحبت کنید که مخاطب جذب صحبت‌های شما شده و حرفهایتان را باور کند. 4. همواره طوری صحبت کنید که مقدمات پناهندگی شما به کشور ثالث به سادگی و سهولت صورت گیرد. سپس به توجیه اختصاصی و تشکیلاتی می‌پرداختند.

سرکردگان نفاق همواره تأکید داشتند که ما در این روند چهار مرز سرخ داریم: تداوم حضور در لیبرتی: از آنجایی که تداوم حضور در لیبرتی به نفع سازمان است، به گونه‌ای مصاحبه را مدیریت کنید تا زمان بیشتری را برای باقی ماندن در لیبرتی بدست آورید. (تعداد جلسات بیشتر شود)

مدیریت مصاحبه و عدم ورود به مباحث تشکیلاتی، عدم ورود به بحث عملکرد سازمان، بهم ریختن انسجام و یکپارچگی سازمان.

سرکردگان نفاق در کمپ ترانزیت برای جلوگیری از جدایی اعضای سازمان و افشای ماهیت اصلی این فرقه، همچنان در کمپ نیز بر اساس مناسبات درون تشکیلاتی و فرقه‌ای اعمال دیکتاتوری می‌کنند و با بازرسی و تفتیش افراد هنگام حضور در مصاحبه، اجازه نمی‌دهند هیچگونه وسایل و اسناد شخصی را فرد در جریان مصاحبه با کمیساریا همراه خود داشته باشد.

بنا به دستور سرکردگان فرقه رجوی اعضایی که اسامی آنها در ریل خروج از لیبرتی قرار دارد موظفند پس از انجام مصاحبه و گفت‌وگو با نماینده کمیساریا در بازگشت به کمپ، ضمن ارائه گزارش مشروح مصاحبه خود با کمیساریا، با شرکت در نشست‌های ایدئولوژیکی (غسل هفتگی) هرگونه شبهه و تردید ایجاد شده (نسبت به باورهای سازمانی و درون تشکیلاتی فرقه) در ذهن و افکار خود را مطرح، وروح و روان خود را مجددا تطهیر کنند!.

اجرای این دستور العمل از طرف مسئولین سازمان تحت عنوان صفر ـ صفر ایدئولوژیکی برای کلیه اعضا ضروری و دقیقاً اعمال می‌شود.

علی رغم تمامی سخت گیریها و بکار بستن تکنیکهای نرم روان شناختی و سخت فیزیکی و کارشکنی‌های مسئولین نفاق برای جلوگیری از فرار اعضا، موج فرار اسیران دربند این گروهک همچنان به عنوان شکسته شدن خط سرخ ادامه دارد.

-----------

8-3-91
طبقه بندی: اشرف نیوز،  افشاگری،  نجات یافتگان،  فرقه گرایی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: لیبرتی، فرقه رجوی، افشاگری، مجید محمدی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی