نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این تلقی بیش از آن که نگرانی و ترس از تشابه موقعیت سیاسی رجوی با صدام باشد، نشانگر مشابهت روحیه و احوالات روانی صدام - رجوی است که بدبینی در باره همه، توهم توطئه و احساس ناامنی کردن از جمله آن است.

صدام رجوی

ایران دیدبان

جارو جنجالی که دار و دسته رجوی در باره "‌بازرسی فوری از اردوگاه اشرف " به راه انداخته اند، رفتاری کودکانه است که بیش از آن که حتی بهانه تراشی برای نرفتن به کمپ ترانزیت باشد، بخاطر التیام درد عقب نشینی از اردوگاه اشرف و تن دادن به تخلیه آن و به طریق اولی حفظ همین موقعیت متزلزل و اسف بار کنونی است.

اعلام ترس و نگرانی از آن که در یک توطئه، پس از خروج مجاهدین در اردوگاه اشرف سلاح جاسازی شود و به نام آنها نوشته شود و درخواست برای بازرسی فوری اردوگاه اشرف، برگرفته از تجربه مخالفت صدام با بازرسی کاخهایش می‌باشد، چرا که رجوی هم اکنون دقیقاً خود را در موقعیت صدام در زمان تصمیم آمریکا برای سرنگونی وی می بیند.

البته این تلقی بیش از آن که نگرانی و ترس از تشابه موقعیت سیاسی رجوی با صدام باشد، نشانگر مشابهت روحیه و احوالات روانی صدام - رجوی است که بدبینی در باره همه، توهم توطئه و احساس ناامنی کردن از جمله آن است.

وگرنه جاسازی کردن سلاح در شرایط فعلی و با وجود همین افراد موجود، کار دشواری نیست و آمریکا می تواند با اجابت بازرسی فوری، سلاحها را کشف و به حساب باند کودن رجوی بنویسد و آنها را به جای فرستادن به لیبرتی به زندان بفرستد!

نامه‌نگاری و تلاش برای ارتباط با آمریکایی‌ها حتی با این بهانه‌ها و در قالب شکوه و شکایت، در حالی که سازمان ملل و کمیساریای پناهندگی مسئول تعیین و تکلیف وضعیت مجاهدین است و اساساً آن هم وقتی این نهادها، با دعوت و اصرار این گروه وارد این پرونده شده ، نشانگر دلهره و نگرانی شدید رهبری مجاهدین از نقش تعیین کننده آمریکا در سرنوشت آینده این گروه و به خصوص افراد کلیدی و به ویژه شخص رجوی است.

وجه اصلی دعوا و شکایت از دولت آمریکا برای بازبینی لیست تروریستی و اجیر کردن یک گردان دلال و وکیل برای خارج ساختن نام این گروه ازلیست آمریکا فقط و فقط از نگرانی شخص رجوی برای آینده اش می باشد. اگر مجاهدین همچنان در لیست آمریکا قرار داشته باشند، وی در هر نقطه‌ای از جهان که باشد احساس ناامنی مضاعف خواهد کرد و حتی جرأت ظاهر شدن  در میان جمع اعضا و هواداران باندش را نیز نخواهد داشت.

 رجوی گمان دارد که با خروج از لیست آمریکا، دوباره می‌تواند در یکی از کشورها مقیم شود و زندگی بی دغدغه ای داشته باشد، اما تجربه 25 سال زندگی در آغوش صدام باید به وی فهمانده باشد که علاوه بر به پایان رسیدن حیات سیاسی‌اش، فرصت زندگی پرتلاطمی مانند زندگی تحت تدابیر امنیتی و محدود مریم رجوی در فرانسه را هم از دست داده است و حتی با خارج شدن از لیست گروههای تروریستی آمریکا هم دیگر قادر نخواهد بود از مخفیگاهش بیرون بیاید.

 


......................
۱۳۹۱/۳/۷
طبقه بندی: افشاگری،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: عراق اشرف، رجوی صدام، سلاح، کشف سلاح، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی