نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای توفیق سلیمانی  اهل کردستان  در سال 1367 توسط نیروهای مجاهدین خلق در شهر مرزی مهران اسیر و وادار به پیوستن به فرقه گردید. وی بمدت بیش از 24 سال در سازمان بسر برده و در تمامی طول این مدت خانواده اش که اهل کردستان هستند هیچگونه اطلاعی از وضعیت وی نداشتند.آقای جلال نیکپور اهل کرمان جهت کار به ترکیه رفته و در آنجا با امید به اخذ پناهندگی از کشورهای اروپائی و یافتن کار جذب سازمان مجاهدین خلق شد و به مدت 11 سال در سازمان برده است. یک چشم او به دلیل عدم رسیدگی در پادگان اشرف کور و چشم دیگرش نیز به همین دلیل در سازمان کم بینا شده است.

توفیق سلیمانیرهاییجلال نیكپور

منبع:  سایت بنیاد خانواده سحر 
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

آقای توفیق سلیمانی در سال 1367 توسط نیروهای مجاهدین خلق در شهر مرزی مهران اسیر و وادار به پیوستن به فرقه گردید. وی بمدت بیش از 24 سال در سازمان بسر برده و در تمامی طول این مدت خانواده اش که اهل کردستان هستند هیچگونه اطلاعی از وضعیت وی نداشتند و تصور می کردند که او در جنگ کشته شده است. آقای سلیمانی در طول این سالیان بارها و بارها درخواست ارتباط با خانواده اش را به مسئولین فرقه داد اما هرگز چنین اجازه ای به وی داده نشد.

آقای جلال نیکپور اهل کرمان جهت کار به ترکیه رفته و در آنجا با امید به اخذ پناهندگی از کشورهای اروپائی و یافتن کار جذب سازمان مجاهدین خلق شد و به مدت 11 سال در سازمان برده است. یک چشم او به دلیل عدم رسیدگی در پادگان اشرف کور و چشم دیگرش نیز به همین دلیل در سازمان کم بینا شده است.

آقایان سلیمانی و نیکپور در مورخه 29 /2/91 در پادگان اشرف به پلیس عراق تحویل داده شده و به این وسیله رهائی و آزادی خود را پس از سالیان رنج و محنت باز یافتند و توانستند بالاخره با خانواده های خود ارتباط برقرار نمایند.

متن اعلام جدائی آقای توفیق سلیمانی به قرار زیر است:

توفیق سلیمانی

اینجانب  بعد از نزدیک به 25 سال اسارت در فرقه رجوی توانستم از این فرقه لعنتی آزاد شده و به رهائی كه مدتها چشم به راه آن بودم دست یابم.


قبل از اینكه تصمیم بگیرم از فرقه رجوی خارج شوم از خود می پرسیدم كه چرا در این مدت 25 سال كه در تشكیلات رجوی خائن بودم نتوانستم به بیرون راه پیدا كنم و خبری از وضعیت خانواده ام داشته باشم.

وقتی بعد از خروج از سازمان با خانواده ام تماس گرفتم به من گفتند که فكر میكردند به دست فرقه رجوی در تهاجم به شهر مرزی مهران كشته شده ام چون هیچ اطلاعی از من نداشتند. رهبر كثیف و دروغگوی این فرقه با تبلیغات كاذبش من وامثال من را در یك چهار دیواری خفقان تشكیلاتی نگه داشت تا امکان ارتباط ما با دنیای بیرون قطع شود و هرچه میگوید باور کنم.

من یكی از اسرای همین فرقه بودم که در تهاجم به شهر مرزی مهران توسط همین فرقه زخمی شدم و از طرفی به من گفتند که دیگر نمیتوانم به ایران بازگردم چون اعدام خواهم شد. در خصوص خانواده ام میگفتند که معلوم نیست چه شده اند و چه بلائی بر سرشان آمده است. تاكنون فكر می كردم خانواده ای ندارم و همه از بین رفته اند. با همین دروغها و ترفند ها به من وانمود كردند که اگر به ایران برگردم دستگیری و شكنجه و اعدام در انتظارم خواهد بود.

با این فریب و نیرنگ ها مرا در اسارت خود نگهداشتند. به من به دروغ گفتند که خودشان تلاش میکنند با خانواده ام تماس بگیرند و به آنها اطلاع بدهند كه من نزد سازمان هستم ولی با تماسی كه با خانواده ام بعد از آزادیم گرفتم متوجه شدم كه هیچ اطلاعی از سرنوشتم نداشتند.

الان در نقطه ای هستم كه خودم انتخاب میکنم و آزادانه فكر می كنم و از بابت خودم نگرانی ندارم ولی دوستانم در همین فرقه در اسارت می باشند و نگران حال آنها هستم و لازم می بینم با هر آنچه در توان دارم برای آزادی آنان از فرقه رجوی فعالیت نمایم تا مثل من از قید و بندها رها شوند و آزادانه نزد خانواده و یا هر جایی كه می خواهند بروند.

توفیق سلیمانی – بغداد

متن اعلام جدائی آقای جلال نیکپور به شرح زیر است: 

جلال نیكپور

اینجانب تحت تأثیر تبلیغات دروغین مسعود رجوی مبنی بر مبارزه برای آزادی ایران و حق حاكمیت مردم، در سال 1380 وارد تشكیلات این فرقه شدم و بعد از گذشت 11 سال با پی بردن به ادعاهای پوچ و بی محتوای او كه قصدی جز اغفال و ایجاد یك فرقه كیش شخصیتی و تهی كردن افراد فریب خورده از هویت و ارزشهای معمول و شناخته شده اخلاقی و انسانی جامعه و فرهنگ ایرانی نداشت در تاریخ 3/3/91 جدائی خود از این گروه را اعلام کرده و تأکید مینمایم كه درحال حاضر هیچگونه وابستگی تشکیلاتی و سیاسی و فکری به این فرقه و رهبرش ندارم و این سطور را در كمال اختیار و آگاهی برای روشن شدن اذهان افرادی که هنوز تحت تاثیر القائات دروغین این گروه می باشند می نویسم و مسئولیت كامل و تمام عیار مطالب فوق را با طیب خاطر به عهده می گیرم.

جلال نیكپور – بغداد

............................................

10 خرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  اعلام جدایی ، 
برچسب ها: جلال نیکپور، توفیق سلیمانی، اعلام جدایی، عراق بغداد، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی