نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 11 خرداد 1391

"سید صادق جعفر عبدا... حسینی" معاون رئیس شورای استان دیاله و معاون مسئول سازمان بدر در استان دیاله ضمن تأکید بر وجود روابط محکم بین سازمان تروریستی مجاهدین و جریان العراقیه، اخراج مجاهدین را بیانگر حاکمیت باثبات عراق دانست. معاون رئیس شورای استان دیاله گفت: به هنگام جابجایی گروه پنجم مجاهدین بسته‌هایی که با مهر سری ممهور شده بود، همراه با اسناد بکلی سری و اسامی برخی از اعضای جریان العراقیه که حامی مالی این سازمان بوده‌اند کشف شد.

منبع:  خبرگزاری فارس
۱۱ خرداد ۱۳۹۱

متن این گفت‌وگو به شرح ذیل است:
سوال: نظر شما درباره مواضع جریان العراقیه در قبال سازمان مجاهدین خلق چیست؟
حسینی: شواهد و قرائن بسیاری دال بر روابط قوی، محکم و ویژه بین جریان العراقیه و سازمان تروریستی مجاهدین خلق وجود دارد. به هنگام جابجایی گروه پنجم اعضای سازمان تروریستی نفاق بسته‌هایی که با مهر سری ممهور شده بود، همراه با اسناد بکلی سری کشف شد و اسامی برخی از اعضای جریان العراقیه که حامی مالی این سازمان بوده‌اند نیز مکشوف شد.
سوال: آقای حسینی نگاه و نظرات مردم عراق در خصوص حضور سازمان تروریستی خلق در خاک این کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
حسینی: همانطور که می‌دانید این سازمان نقش اساسی در جنگ با ملت عراق حتی پس از سقوط رژیم بعثی صدام ایفا کرد و کشف گورهای دسته جمعی در داخل پادگان اشرف که اغلب آنها از جوانان و فرزندان عراقی بودند، بیانگر و دلیل این مدعاست. البته در بین این جنازه‌های کشف شده، برخی از قربانیان اعضای ناراضی و معترض سازمان مجاهدین نیز کشف شده که توسط رهبران سازمان کشته شده‌اند. در ضمن سازمان تروریستی مجاهدین خلق بخش وسیعی از زمینهای زراعی مردم ساکن آن منطقه را غصب کرده که با توجه به اقدامات تروریستی و غاصبانه این گروه، شیوخ عشایر عراق و بویژه عشایر استان دیاله بر اخراج عناصر باقیمانده سازمان از این استان اصرار دارند.

.................................

11 خرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  عراق ستیزی،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: العراقیه مجاهدین، کشف اسناد، عراق دیالی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی