نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بر اساس قانون اساسی جدید عراق وجود این پادگان و گروهک تروریستی مجاهدین خلق نقض قوانین عراق محسوب می‌شود و تکلیف نمایندگان ملت عراق این است که برای شادی روح شهدای انتفاضه سال 91 و تحقق خواسته مردم موضع فوری برای خروج منافقین خلق از عراق اتخاذ کنند و قانونی بودن روند سیاسی و قانون‌گذاری اخراج این گروهک از عراق را تایید کنند...

کردکشی منافقین

massacre of Kurdish people)

خبرگزاری فارس، بغداد، اول ژوئن 2012

نماینده پارلمان عراق در گفت‌وگو با فارس: نمایندگان ملت عراق موضع فوری برای اخراج منافقین اتخاذ کنند

خبرگزاری فارس: "کاظم الصیادی" نماینده پارلمان عراق با اشاره به تداوم توطئه چینی‌های گروهک منافقین خلق در عراق خواستار موضع فوری پارلمان برای خروج هرچه سریع‌تر اعضای این گروهک از این کشور شد.
"کاظم الصیادی"، نماینده پارلمان عراق در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در بغداد اردوگاه اشرف قرارگاه گروهک منافقین خلق ایران را پایگاه توطئه‌چینی‌های خبیث خواند و گفت این پادگان یکی از پایگاه‌های نظامی بود که به طور مستقیم در سرکوب انتفاضه سال 1991 بر ضد رژیم صدام و کشتار هزاران نفر از مردم شهرها و مناطق طوز خرماتو، کرکوک، دیاله، واسط و حتی شهرهای مقدس کربلا و نجف و شهرک صدر نقش داشته است.
الصیادی با بیان اینکه منافقین پس از سقوط و اعدام صدام نیز اقدامات تروریستی زیادی در عراق انجام داده‌اند، گفت: این سازمان تروریستی پس از سقوط صدام با پشتیبانی و حمایت مالی از بازمانده‌های حزب بعث و القاعده و ایجاد ارتباط با برخی گروه‌های غیر ملی در عراق برای نابودی وحدت ملت عراق تلاش می‌کند.
وی با اشاره به توطئه چینی‌های گروهک منافقین خلق ایران طی چند دهه اقامت خود در پادگان اشرف گفت اشرف طی این سال‌ها به پایگاهی علیه جمهوری اسلامی ایران مبدل شده بود.
الصیادی تاکید کرد: بر اساس قانون اساسی جدید عراق وجود این پادگان و گروهک تروریستی مجاهدین خلق نقض قوانین عراق محسوب می‌شود و تکلیف نمایندگان ملت عراق این است که برای شادی روح شهدای انتفاضه سال 91 و تحقق خواسته مردم موضع فوری برای خروج منافقین خلق از عراق اتخاذ کنند و قانونی بودن روند سیاسی و قانون‌گذاری اخراج این گروهک از عراق را تایید کنند و بدین وسیله پادگان اشرف را به پایگاه نظامی در راستای منافع عراق و ملتش و حمایت از مرزها و سهیم شدن در ثبات منطقه مبدل کنند.
به دنبال توافق عراق و سازمان ملل متحد برای بیرون راندن گروهک تروریستی منافقین از عراق اعضای این گروهک از اردوگاه اشرف به طور موقت به پایگاه نظامی لیبرتی (پایگاه سابق نظامیان آمریکا در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد) طی چند مرحله منتقل می‌شوند.
اردوگاه اشرف در استان دیاله عراق حدود 3500 نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین را در خود جای داده است. گروهک تروریستی منافقین از دهه 80 پادگان نظامی اشرف در استان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد) را به عنوان مقر خود برگزید.
دولت عراق پرونده امنیتی این اردوگاه را اوایل سال 2009 از نظامیان آمریکایی تحویل گرفت و نیروی امنیتی ویژه‌ای برای حمایت از این اردوگاه تشکیل داد؛ هر چند دولت عراق برای خروج اعضای این گروهک تروریستی از خاک این کشور تا پایان سال گذشته میلادی ضرب الاجل تعیین کرده بود، اما بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد درخواست تعویق خروج این گروهک را تا اخر نیمه اول سال 2012 داده بود.
گروهک تروریستی منافقین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایت‌های فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.
.................

13 خرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  کردکشی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: کاظم الصیادی، پارلمان عراق، منافقین، کردکشی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی