نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

چشم هر کس به ابوموسی ست ،کور کرده جلوی سگ اندازیم

     نگه چپ اگر به تنب کند ، کک به تنبان او بیندازیم  .

( البته اگر تنبانی به پا داشته باشد )

...چرا مردم ایران از شما و سازمان شما متنفر هستند؟ بخاطر همین ازدواج های موقتتان با دشمنان ایران و ایرانی است یک زمان صیغه با صدام ، زمانی صیغه با جنگ طلبان پنتاگون و حالا هم که کسانی که چشم طمع به تمامیت ارضی ایران دارند...

آقای نادر نادری

صیغه موقت گرگ و سوسمار  مبارک باد . این خبر از سایت عروس خانم اعلام شده که با آب تابی هم منعکس شده که  آب  از لب و لوچه مانیتور سرازیر میشه.

عین خبر از سایت مجاهدین؟

پارلمان بحرین نقض حقوق بشر در اشرف و لیبرتی را محکوم کرد.


مجلس نمایندگان بحرین محکومیت شدید خود را در رابطه با نقض خطرناک حقوق بشر توسط رژیم عراق در کمپ اشرف و لیبرتی که تحت فشار و دخالتهای آشکار رژیم ایران صورت می گیرد، ابراز می دارد. همچنین این مجلس رفتار ناشایست با این پناهندگان و پایین بودن سطح خدمات و رسیدگی پزشکی و کمبود مفرط معیارهای ضروری برای یک کمپ پناهندگی را محکوم می کند. این مجلس معتقد است که انتقال ساکنان کمپ اشرف به قرارگاه لیبرتی هیچ پایه قانونی ندارد و نقض عرفهای جهانی است.


خوب قضاوت را می گذاریم بعهده هر ایرانی در هر کجا دنیا . و اما شما آقا و خانم رجوی حالا جواب سوال تاریخی خودتان را گرفتید که چرا مردم ایران از شما و سازمان شما متنفر هستند؟ بخاطر همین ازدواج های موقتتان با دشمنان ایران و ایرانی است یک زمان صیغه با صدام یک زمان صیغه جنگ طلبان پنتاگون حالا هم که کسانی که چشم طمع به تمامیت ارضی ایران دارند؛  راستی چرا در این همه سال ها از شما حمایتی بعمل نیآوردن درست در همین زمان  که این دوستان جدیدتان چشم طمع به آب خاک ایران دارند شما به صیغه آنها در آمدید و دوباره شعار دشمن  دشمن من دوست من است  را در پیش گرفتید آخه شما چرا از تاریخ خودتان درس نمی گیرید تجربه صدام برایتان کافی نبود  دیدی که این شعار تان عکس جواب داد و آن ذره پایگاه اجتماعی را که در بین مردم ایران داشتی از دست دادی  البته من خودم به این نتیجه رسیدم که اساس مبارزه شما نه آزادی خواهی و نه انقلابی است بلکه فقط  فقط دشمنی با ایران ایرانی است . آقا و خانم رجوی  یادتان هست که چند شبانه روز پیر  پدر همه ما را در آوردی و آن همه نشست فحش فحش کشی راه انداختید  تحت اسم فاحشه سیاسی  و ما ها را به فاحشه سیاسی بودن متهم میکردی  حال هم برای خودت هم برای دنیا ثابت شد که کی فاحشه سیاسی است  .ما افراد جدا شده چون به صیغه صدام  در نیامدیم وقتی هم امریکائی ها آمدن دوباره شما به صیغه آنها در آمدید و ما نپذیرفتیم . از خدا ممنون هستم که چهره کثیف شما را رو کرد .


این را بدان من بعنوان یک ایرانی جدا از اینکه هر حاکمیتی در ایران باشد و هر کسی  حاکم ایران اگر هزاران جان داشته باشم فدای  یک وجب خاک ایران خواهم کرد  و به شما و هر سوسماری دیگر اجازه نخواهم داد که قطره ای از آب ایران بر جان شما بشیند . چون دیگر به ایمان رسیدم که شما جز دشمنی با ایران و ایرانی  هدفی دیگر ندارید .


راستی فکر روزی باشید که بدست خود مردم ایران بعنوان خائنین به کشور چه سزائی در پیش دارید سزائی که دوست قدیم شما یک بار به آن اشاره کرد  که سزای خائنین به کشور تراشیدن سر آنها و گردانندن در خیابانها است.


                فریاد آزادی - نادر نادری

http://www.saba1963.blogfa.com

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com/post/category/111

.....................................

13 خرداد 91
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، رجوی، ایران ستیزی، تنب بزرگ، ابو موسی، پارلمان بحرین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی