نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... امریکا در سال ۱۹۹۷ منافقین را در فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی قرار داد. منافقین در چندین حمله تروریستی علیه شهروندان ایرانی بعد از سال ۲۰۰۱ تایید شده است. این گروه از دید بسیاری از کشورهای جهان سازمانی تروریستی قلمداد می‌شود و مسئولیت چندین مورد اقدامات تروریستی و خشونت بار علیه غیرنظامیان و مقامات دولتی ایران را بر عهده دارد ...

 مریکا در پی حذف نام منافقین از فهرست تروریست‌ها

پرس تی وی، سوم ژوئن 2012

امریکا در پی حذف نام منافقین از فهرست تروریست‌ها

امریکا به مجاهدین خلق برای ترورهای اخیر شهروندان و دانشمندان ایرانی پاداش می دهد

دادگاه استیناف امریکا اعلام کرد در صورتی که وزیر امور خارجه این کشور درباره درخواست منافقین برای خروج از فهرست تروریستی در مدت چهار ماه تصمیم گیری نکند، این گروه را از این فهرست خارج می‌کند.
این دادگاه روز جمعه (۱۲ خرداد) اعلام کرد: "به وزیر امور خارجه دستور می‌دهیم به درخواست منافقین در کمتر از چهار ماه از زمان صدور این رای، رسیدگی کند."
این دادگاه همچنین به هیلاری کلینتون هشدار داد که اگر وی در مدت چهار ماه در این باره تصمیم گیری نکند، این دادگاه حکمی فوق العاده صادر کرده و خود این گروه را از فهرست گروه‌های تروریستی حذف می‌کند.
دادگاه استیاف امریکا گفت: "در صورتی که این مهم صورت نگیرد، با درخواست برای صدور حکم فوق العاده جهت برداشتن عنوان سازمان تروریستی خارجی از این گروه، موافقت می‌شود."


امریکا در سال ۱۹۹۷ منافقین را در فهرست سازمان‌های تروریستی خارجی قرار داد.
گروهک منافقین خواستار خروج نام خود از فهرست گروه‌های تروریستی شده و مدعی است که فعالیت‌های تروریستی را از سال ۲۰۰۱ کنار گذاشته است.
این در حالی است که مسئولیت و یا دست داشتن گروهک منافقین در چندین حمله تروریستی علیه شهروندان ایرانی بعد از سال ۲۰۰۱ تایید شده است.
اعضای گروهک تروریستی منافقین در سال ۱۹۸۶ به عراق متواری شدند و در آنجا با حمایت صدام حسین دیکتاتور معدوم این کشور، پایگاهی در نزدیکی مرزهای ایران راه اندازی کردند.
این گروه از دید بسیاری از کشورهای جهان سازمانی تروریستی قلمداد می‌شود و مسئولیت چندین مورد اقدامات تروریستی و خشونت بار علیه غیرنظامیان و مقامات دولتی ایران را بر عهده دارد.

..............................................

نوید رهایی 15 خرداد 91




طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  خیانت ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اجاره ای رجوی،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  لیست تروریستی، 
برچسب ها: امریک مجاهدین، ترور هسته ای، مزدوری، تروریست، ترور، نوید رهایی، لیست تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی