نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آموزش هایی که مجاهدین از طریق ماموران سرویس های اطلاعاتی صدام حسین دریافت کرده اند بشرح زیر است: آموزش های بمب گذاری، عملیات انتحاری، خودسوزی، همچنین عملیات ترور با استفاده از روش های روانشناسانه و استفاده از مواد مخدر، سم و دارو و غیره ...

جاسوسی ، ترور

با انتقال اعضای فرقه تروریستی رجوی از اشرف به کمپ ترانزیت موقت بغداد و اخراج افراد به کشور ثالث، آمریکا، اروپا یا دیگر کشورهای عربی منطقهف آنچه حائز اهمیت استحداقل شناخت تروریست های شهروند نماست.
افرادی که از عراق اخراج می شوند، اکثراً دوره های "جنگ شهری" و"آموزش های اطلاعاتی و امنیتی" کامل و جامعی را تحت نظارت سرویس های اطلاعاتی رژیم صدام حسین پشت سر گذاشته و بسیاری از آنها بیش از بیست سال تجربه در این زمینه ها را با خود یدک می کشند. مشخص است که این افراد هیچ ارزشی نه برای جان خود و نه برای جان افراد دیگر قائل نیستند و آماده دستور برای کشتن و کشته شدن می باشند. آنها این قابلیت خود را در پایتخت های اروپا در خودسوزی های هماهنگ شده در اعتراض به دستگیری مریم رجوی در سال دو هزار و سه به نمایش گذاشتند. در این خودسوزی ها دو نفر جان خود را از دست داده و تعداد بیشتری بصورت مادام العمر فلج شدند.

آموزش هایی که این افراد از طریق ماموران سرویس های اطلاعاتی صدام حسین دریافت کرده اند بشرح زیر است:

1- تعقیب و مراقبت- آموزش های عام و همچنین روی سوژه های انتخاب شده بر اساس شرایط آنها؛ آنها در این زمینه از روش ها و ابزاری استفاده می کنند که غالبا قابل خریداری هستند. این ابزار بر اساس نیاز دستکاری شده و تغییرات لازمه در آنها ایجاد می گردد. از جمله این وسایل تکنولوژی های لیزری پیشرفته و وسائل استراق می باشد. آنها آموزش های لازمه برای تعقیب و ثبت تمام تحرکات قربانی خود بمدت طولانی را بصورت مفصل دیده اند.

2- جعل و تولید مدارک تقلبی شناسایی و دیگر مدارک. این مدارک برای تحرکات مامورین اطلاعاتی سازمان بصورت مخفی از دید پلیس استفاده می گردد. آنها همچنین با تولید مدارک شناسایی جعلی به نام قربانی و سوژه مورد نظر، دست به کارهای غیر قانونی تحت نام قربانی زده و بدین طریق باعث شک و هدف قرار دادن سوژه توسط مقامات کشور های میزبان می گردند.

3- آموزش در زمینه تقلید صدا پس از کسب اطلاعات اولیه فرد. آنها بدین وسیله و با تقلید صدای افراد دیگر سعی در تخلیه اطلاعاتی افراد از پشت تلفن می کنند. آنها همچنین از این ترفند برای کسب اطلاعات در مورد سوژه و قربانی و محیط اطراف وی خود استفاده می کنند. این روش همچنین برای گرفتن اطلاعات از دفاتر دولتی و غیر دولتی کشورهای غربی بصورت گسترده بکار گرفته می شود.

4- تولید حادثه (منجر به مرگ یا غیره) برای قربانیان خود

5- تولید بانک های اطلاعاتی پیشرفته. این بانک های اطلاعاتی مهمترین منبع اطلاعاتی آنان در زمان شروع " فاز عملیاتی" می باشد.

6- تطبیق با محیطی که در آن فعالیت می کنند. از طریق استفاده از منابع محلی از جمله دوست یابی، تولید ارتباطات با افراد پلیس، ارتباط گیری با مقامات کشوری و ارتباط گیری با گروه های بزهکار برای استفاده در" فاز عملیاتی".

7- تخصص در تغییر هویت و شروع جدید تحت نام ها و هویت های کاملاً جدید و شستن کامل گذشته و تاریخچه فردی پس از انجام "عملیات".

8- قاچاق انسان، اسلحه و دیگر وسائل بصورت مستقیم و یا با استفاده از باندهای قاچاق محلی و یا بین المللی.

9 - استفاده از روش های روانشناسانه جهت تولید فشار های روانی روی قربانی تا بتوانند بلانس روحی وی را بر هم بزنند (برای وادار کردن آنها به واکنش و یا حتی واکنش های غیر قانونی بخاطر ترس) و یا بخاطر فرستادن پیام مشخص تهدید به فرد تا متوجه گردد کار مشخصی را نباید بکند و یا این که کار مشخصی را باید انجام دهد تا خلاص شود.

10- آموزش های بمب گذاری، عملیات انتحاری، خودسوزی، همچنین عملیات ترور با استفاده از روش های روانشناسانه و استفاده از مواد مخدر، سم و دارو و غیره.

11- آموزش های روش های پولشویی، معاملات غیر قانونی، ارسال و دریافت غیر قانونی پول بین کشورهای مختلف. سوءِ استفاده از سیستم های قانونی، مراکز مالی، بانک ها و دیگر روش ها برای مقاصد فوق.

12- نفوذ در سیستم ها و احزاب سیاسی، سازمان های حقوق بشری و غیره. عضو گیری و بکار گیری مزدور و مامور در ادارات دولتی و غیر دولتی کشورهای میزبان.

14- آموزش های بازجویی و ضد بازجویی در شرایط متفاوت.

باید به خاطر داشت که برخی از این افرادی که به کشورهای اروپایی اعزام شده اند در زمینه های تخصصی خودشان سالهای سال تجربه و آموزش را یدک می کشند.

جای هیچ شک و تردیدی نیست که اخراجی های عراق با کوله باری از تجربه های مخرب تروریستی، به هر منطقه و کشوری بروند، از غریزه ضد بشری خود دست بردار نیستند، ارمغانی جز اخلال، نا امنی، هرج و مرج اجتماعی، آشوب، فتنه انگیزی نخواهند داشت؛ پس کشورهای پنج قاره ی جهان مواظب فریبکاری رجوی باشید.
منبع: جمعی از اعضای جداشده
...........................................
پرونده سیاه
 
طبقه بندی: افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  خیانت ،  گوناگون،  نجات یافتگان،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  سران فرقه رجوی،  فرانسه ، مجاهدین،  جاسوسی، 
برچسب ها: منافقین، مجاهدین، آموزش، تروریست، انفجار، جاسوسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی