نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... آقای هادی شمس حائری از جمله مردان بزرگی بود که مغلوب اغواهای فریبنده مسعود رجوی نشد و جزو اولین نفراتی بود که با درک بالائی متوجه خطا بودن مسیر سازمان مجاهدین شد و از مسیر آن فاصله گرفت و البته همه تهمتها را و از جمله به اسارت گرفتن فرزندانش را نیز به جان خرید. سازمان برای آزار و اذیت وی به هر کاری دست زد و از جمله ربودن فرزندان وی از آلمان و فریب آنها و کشاندن به عراق  یادم هست که در نشستی مسعود رجوی با غیض خاصی به همسرش مهین نظری گفت که داغ دیدار فرزندانش را به دلش می گذارم...

خانم بتول سلطانی

بتول سلطانی، ایران قلم، نهم ژوئن 2012

 

تسلیت می گویم به خانواده آن بزرگمرد و فعال سیاسی و جمع بزرگ جدا شده ها و کسانی که با آن عزیز رفته درد مشترک دارند. مراسم خاکسپاری ایشان با همیاری دوستان و همفکرانش با شکوه فراوان در شهر خرونینگن هلند برگزار شد و یارانش آخرین وداع را با وی کردند.

 

آقای هادی شمس حائری از جمله مردان بزرگی بود که مغلوب اغواهای فریبنده مسعود رجوی نشد و جزو اولین نفراتی بود که با درک بالائی متوجه خطا بودن مسیر سازمان مجاهدین شد و از مسیر آن فاصله گرفت و البته همه تهمتها را و از جمله به اسارت گرفتن فرزندانش را نیز به جان خرید.

 

سازمان برای آزار و اذیت وی به هر کاری دست زد و از جمله ربودن فرزندان وی از آلمان و فریب آنها و کشاندن به عراق و هر روز درخواست از امیر و نصرت فرزندان آقای هادی شمس حائری برای اینکه بر علیه پدر خود نوشته بنویسند تا در سایتهای سازمان منعکس شود یادم هست که در نشستی مسعود رجوی با غیض خاصی به همسرش مهین نظری گفت که داغ دیدار فرزندانش را به دلش می گذارم. و همچنین وی هر بار مهین را به پای بلند گو می کشاند تا به همسر جدا شده خود یعنی آقای هادی فحش و ناسزا بدهد و بیمار گونه این موضوع رجوی را خشنود می کرد ای لعنت خدا به او باد که از هم پاشیدن خانواده برایش شادی آفرین بود.

 

همچنین وی رسما در همه فرمهای تشکیلاتی عنکبوتی اش و حتی آی دی کارتی که آمریکائی ها برای افراد صادر کرده بودند فامیل آنها را عوض کرده بود و قبل از آن با شیوه های مسخره ای که برای همه باز شده بود خودش در پی این خواسته بود اما از بچه ها می خواست که درخواست کتبی بنویسند که فامیلشان را می خواهند عوض کنند و طی یکسری تلقینها برای این دو بچه از پدرشان در ذهنشان دیو ساخته بودند. و بلاخره برای اذیت و آزار وی حتی فامیل آنها را نیز در یک اقدام شیادانه عوض کرده بود.

 

در آخرین تماسی که قبل از رفتن آقای شمس حائری از این دنیا با وی داشتم گفت که اگر قبلا روشن نبود الان به وضوح روشن است که آینده این تشکیلات زباله دان تاریخ است و دست رجوی رو شده است.

 

و من هم به این گفته وی ایمان دارم هر چند که آخرین تلاشهایش را هم بکند برای تبرئه و توجیه کارهایش هر چند و هر تعداد پارلمانتر و نماینده هم که بخرد و هر چند که بخواهد روی همه عفونت های تشکیلاتی و ستمهائی که به سر اعضا منتقد و یا حتی موافق آورده را بپوشاند و هر چند که بر روی آن جرم و جنایتها خاک بپاشد و سفید سازی کند اما ورق برگشته است و کسانی و شاهدانی زنده آنچه را که باید بگویند گفته اند و باز هم خواهند گفت و به لحاظ استراتژیک هم خط رجوی در عراق شکست خورد و کشتی اش در لیبرتی و اشرف به گل نشسته است و این همان صحت گفته های آقای شمس حائری است که جزو اولین نفراتی بود که این استراتژی را در خاک عراق به صخره و انتقاد گرفت.

 

درود و سلام بر او روحش شاد و با فرشتگان محشور باد

 

گرفتن تقاص از رجوی که حسرت دیدار فرزندان را در دم مرگ را بر دل وی گذاشت و گرفتن تقاص سایر خانواده های از هم پاشیده را اول با خدای قادر می سپارم و بعد هم بر عهده ما است.

 

بتول سلطانی

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء،  مناسبت ها، 
برچسب ها: تسلیت، بتول سلطانی، شمس حائری، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی