نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کلنل آدام زاسمن می‌گوید که حملات تلافی‌جویانه موشکی ایران به تل‌آویو به حدی سهمگین خواهد بود که در منطقه دیزنگوف تل‌آویو کسی فرصت نوشیدن قهوه را نخواهد یافت. مقامات صهیونیست در حال آماده‌سازی تل‌آویو برای تخلیه در صورت حمله موشکی به این شهر هستند.

موشك های ایران

گروه بین الملل / حوزه آمریکا، اروپا91/03/24 - 09:28شماره: 13910324000138
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی،

بنابراین گزارش، هراس‌ها در سرزمین‌های اشالی فلسطین از پاسخ سهمگین ایران به حماقت یک‌جانبه رژیم صهیونیستی علیه ایران چنان بالا گرفته است که سران صهیونیست از هم‌اکنون خود را برای تبعات احتمالی چنین پاسخی آماده می‌کنند.

"کلنل آدام زاسمن"، رئیس دفاع شهری تل‌آویو می‌گوید که هر شهروندی در اسرائیل اکنون در خطر قرار دارد.

زاسمن می‌گوید که در صورت بروز حمله موشکی به تل‌آویو شهروندان این شهر تخلیه شده و به دیگر مناطق سرزمین‌های اشغالی انتقال می‌یابند. وی توضیح نداد که کدام قسمت فلسطین اشغالی از برد موشک‌های ایرانی در امان است؟ وی همچنین نگفته است که رژیم متبوعش چرا به‌جای تمرین تخلیه تل‌آویو، دست از ادعاهای پوچ خود در خصوص حمله یک‌جانبه به ایران برنمی‌کشد؟

راشاتودی در این خصوص می‌نویسد: "به هر حال، زاسمن به این واقعیت اشاره نکرد که هرگونه حمله ایران علیه اسرائیل مقابله به مثل خواهد بود."

زاسمن اعتراف کرده است که در صورت بروز جنگ، صدها موشک تل‌آویو را هدف قرار خواهد داد و صدها صهیونیست جان خود را از دست خواهند داد. "در جنگ بعدی، هیچ‌کس قادر نخواهد بود که حتی یک قهوه در زینگوف بنوشد." دیزنگوف منطقه‌ای در تل‌آویو است.

تل‌آویو 400 هزار نفر جمعیت دارد اما در حومه آن در حدود سه میلیون نفر زندگی می‌کنند. این در حدود 42 درصد از جمعیت فلسطین اشغالی است.

ایران تاکید کرده که به دنبال راه انداختن جنگ نیست اما هر حمله‌ای را با پاسخی درخور مواجه خواهد کرد.

انتهای پیام/ک.ص

.........................

24 خرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: ایران، پاسخ موشكی، تلاویو، اسراییل، فعالیت هسته ای،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی