نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گماشته های رجوی ازاین خانواده زحمتکش گیلک با سنگ وفحش و ناسزا پذیرایی کردند ودلشان را شکستند واجازه ندادند که حتی صدای این مادردردمند به گوش عزیزانش برسد ولیکن این خانواده عزم جزم دارند و براین باورند که گمشده های خویش را بازخواهند یافت و ...

خانواده احمد و امین تلاوتی

منبع:  انجمن نجات مرکز گیلان
۲۷ خرداد ۱۳۹۱

احمد و امین تلاوتی یک دهه پیش برای اشتغال و کسب و کارمناسب با یک سبد اشتیاق و آرزو به ترکیه رفتند و به مادرشان قول مساعد دادند که نگران وضعیت و سلامتشان نباشند و با فاصله نزدیک تماس تلفنی خواهند داشت و اگر مقدور باشد سالانه هم به دیدار خانواده خصوصا مادرشان خواهند آمد.
و اما تقدیر و سرنوشت طور دیگری رقم خورد و مادر بی صبرانه روزها و هفته ها و ماهها و بعد سالها در انتظار یک تماس تلفنی ازعزیزانش بسر برد و چشم انتظاری کشید انگارکه آن دوعزیزآب شده و زیر زمین رفته باشند.
ازجانب این خانواده وخصوصا پدر و مادرچشم انتظارتلاش و تکاپو برای پیدا کردن ردی ازگم کرده خویش آغازشد به هردری زدند پاسخی نگرفتند طوری که ناامیدانه به خدا پناه بردند و درانتظار نشستند و به وضوح میشود دریافت که این خانواده دردمند چه ها که نکشیدند ازغم وغصه ودرد فراق دوعزیز از دست رفته .
مدت زمانی بعد ازجانب عنصری جدا شده از فرقه رجوی و بازگشته به وطن به این خانواده چشم انتظارخبر رسید که احمد و امین در کمپ اشرف دیده شده اند!
خبربرای این خانواده محترم خیلی غیر مترقبه و شوک کننده بود و در پی دیدار با عنصر بازگشتی از فرقه رجوی شدند تا شاید که ازسردرگمی درآیند. درآن دیدار ازحاشیه که بگذریم ته خط دریافتند که این دوعزیزدرترکیه جویای کارواشتغال بودند که طعمه آدم ربایان رجوی شدند با این وعده که چرا درترکیه بل شما را به اروپا خواهیم فرستاد .هم وطن چه وقت به درد هم خواهند خورد وما به شما کمک خواهیم کرد وعوضش را ازخدا خواهیم گرفت !! به یک شرط که یک آشنایی وآموزش حرف درعراق را ازسرگذارانده باشید وآنگاه برای تحقق رویاهایتان به اروپا وکشورمطلوب خود خواهید رفت !
ازآن پس ارتباط این خانواده با دفترانجمن گیلان برقرارشد ومجدانه خواهان این بودند که درراستای رهایی عزیزانشان ازفرقه رجوی چنانچه کمکی براید اعضای انجمن درحق این خانواده دریغ نکنند.
دراین چند سال گذشته این خانواده دردمند فعالیت وتلاش چشم گیری داشتند ازنامه نگاریها ودرج درسایت نجات جهت اطلاع رسانی واستمداد ازنهادهای حقوق بشری تا اعزام چندباره به عراق وتحصن درکمپ اشرف ، شاید که موفق به دیدار و ملاقات حضوری با عزیزانشان بشوند.

گماشته های رجوی ازاین خانواده زحمتکش گیلک با سنگ وفحش و ناسزا پذیرایی کردند ودلشان را شکستند واجازه ندادند که حتی صدای این مادردردمند به گوش عزیزانش برسد ولیکن این خانواده عزم جزم دارند و براین باورند که گمشده های خویش را بازخواهند یافت و با مراجعه به دفترانجمن خواستند که هرچه سریعتربه کمپ موقت لیبرتی بروند تا درشرایط مساعدی که درآنجا مهیا شده است بتوانند به سران رجوی بگویند که گروگانها را آزاد کنید وهمچنین درپس سالیان مغزشویی ودروغ وفریبکاری تشکیلات رجوی والقائات فکری به اعضای نگون بخت ، احمد وامین دریابند که هنوزنقطه امیدی مانده است ومیتوانند به وطن وآغوش خانواده بازگردند.

خانواده احمد و امین تلاوتی

دراین عکس پدرومادراحمد وامین تلاوتی هستند که کماکان درچشم انتظارعزیزان خود هستند خوب است که مدافعان حقوق بشر و وجدانهای بیداربشری اندرشرح عکس کتابها بنویسند و رجوی و دارودسته اش را افشاء بکنند به این امید که سایرفرزندان این مرزوبوم ازسرخوش خیالی ونفهمی وبه امید دستیابی به اشتغال بهترطعمه چنین فرقه های مخربی نشوند وخود و خانواده خویش را نرنجانند.
طبقه بندی: خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خانواده ها، احمد تلاوتی، امین تلاوتی، اشرف، سراب كاریابی، فریب، نوید رهایی‌، گیلان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی