نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... در شرایطی که هم اکنون حدود 2000 نفر از ساکنان اردوگاه اشرف به کمپ لیبرتی منتقل گردیده اند، اعلام شرط و شروط برای همکاری (برای انتقال) و از جمله گذاشتن پیش شرط هایی مانند بازرسی اردوگاه اشرف توسط امریکا قبل از انتقال الباقی افراد به کمپ لیبرتی حرکتی است انحرافی و البته غیر ضروری. آمریکا بوضوح مشخص کرده است که همکاری کامل در انحلال اصلی ترین کمپ شبه نظامی باقی مانده از مجاهدین خلق عاملی است کلیدی در ...

امریکا تروریست ها

سایت وزارت خارجه امریکا، هجده ژوئن 2012
(ترجمه ایران اینترلینک)

نگرانی در رابطه با کمپ اشرف

ویکتوریا نولاند، سخنگوی وزارت خارجه امریکا،

واشنگتن، دی سی

هجدهم ژوئن 2012

ایالات متحده همچنان نگران وضعیت کمپ اشرف است و مصرانه از ساکنان این اردوگاه میخواهد تا بلافاصله همکاری کامل با دولت عراق و مامورین دفتر سازمان ملل متحد در عراق (یونامی) را از سر گیرند.

ایالات متحده همچنین مصرانه از دولت عراق درخواست می کند تا به تلاش های خود برای اطمینان از برقراری کامل ایمنی، امنیت، و دسترسی کمکهای ساکنان کمپ به کمکهای انسانی را شدت بخشد.

در شرایطی که هم اکنون حدود 2000 نفر از ساکنان اردوگاه اشرف به کمپ لیبرتی منتقل گردیده اند، می توان گفت که نقل مکان الباقی نفرات و انحلال نهایی و صلح آمیز قرارگاه اشرف امری است دست یافتنی و امکانپذیر. ولی این کار نیاز به صبر، دقت و تعامل مستمر دارد. پیشنهادات سازنده را باید با روحی سازنده قبول نمود و نمی توان با رد همه چیز و یا گذاشتن پیش شرط ها تعامل و روند کار را خدشه دار نمود. اعلام شرط و شروط برای همکاری (برای انتقال) و از جمله گذاشتن پیش شرط هایی مانند بازرسی اردوگاه اشرف توسط امریکا قبل از انتقال الباقی افراد به کمپ لیبرتی حرکتی است انحرافی و البته غیر ضروری.

ایالات متحده آمریکا بوضوح مشخص کرده است که همکاری کامل در انحلال اصلی ترین کمپ شبه نظامی باقی مانده از مجاهدین خلق عاملی است کلیدی در برآورد های ما و اینکه آیا سازمان هنوز بر گذشته خشونت بار خود باقی مانده و اصرار می روزد و یا این که واقعا آن گذشته و طرز عمل را رد و ترک کرده و پشت سر گذاشته است (به آن بر نخواهد گشت).

ما در این خصوص به طور کامل از راه حل ارائه شده سازمان ملل متحد برای بسته شدن صلح آمیز کمپ اشرف، همراه با راه حل های قابل قبولی که برای ساکنان سابق آن پیش بینی کرده است پشتیبانی می کنیم.

ساکنان اردوگاه و رهبرانشان در عراق و پاریس باید این مسئله را تشخیص دهند که این مسیری است بوضوح امن و انسانی برای خاتمه دادن مسالمت آمیز به مسئله موجود. طبعا از نظر ما تنها راه حلی صلح آمیز برای اجرای تصمیم دولت عراق برای انحلال این اردوگاه قابل قبول است، و بنابراین دولت عراق مسئولیت کامل امور مربوط به امنیت و رعایت حقوق انسانی افراد در این قرارگاه را بر عهده دارد.

------------
30خرداد 91
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: امریکا اشرف، اخراج مجاهدین، نوید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی